Wiadomości z Bytomia

Był market, jest siłownia

  • Dodano: 2020-10-06 14:15

Otwarte zajęcia fitness, pokazy taneczne i konkurencje sportowe z nagrodami – te i wiele innych atrakcji przygotowano dla miłośników aktywności fizycznej, którzy wzięli wczoraj (5 października) udział w otwarciu siłowni Fitness World w Szombierkach.

W otwarciu nowej siłowni wziął udział prezydent Mariusz Wołosz, który podkreślał, jak ważna jest dbałość o kondycję fizyczną.

Cieszę się, że nasze miasto wzbogaciło się o kolejne miejsce, w którym będziemy mogli czerpać radość ze sportu – mówił prezydent Mariusz Wołosz.

Zamiast półek z towarem, nowoczesne sprzęty do ćwiczeń

Nowa siłownia mieści się w budynku przy ul. Karpackiej 1a, w którym niegdyś mieścił się market sieci Tesco. Teraz zamiast półek z towarem, przestrzeń wypełniły nowoczesne sprzęty do ćwiczeń światowej marki Life Fitness, a przestrzeń klubu zorganizowano tak, by każdy mógł skorzystać z aktywności, którą lubi. Co więcej, klubowicze w razie potrzeby mogą zwrócić się o pomoc, nie tylko w zakresie aktywności fizycznej, ale również dietetyki.

Ważne dla entuzjastów wylewania potu na siłowni, jest to, iż klub jest czynny całą dobę, a grafik stworzono tak, by każdy, niezależnie od wieku i kondycji, mógł wybrać zajęcia dla siebie. Więcej informacji o klubie można znaleźć na: https://www.fitnessworld.com/pl/znajd%C5%BA-klub/szombierki

Był market, jest siłownia

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również