Wiadomości z Bytomia

Będzie głośno! Motocykliści otworzą sezon w Bytomiu

  • Dodano: 2023-04-19 07:00, aktualizacja: 2023-04-18 18:40

Parada motocyklowa, przejazd ulicami miasta oraz prezentacja motocykli na bytomskim Rynku. To wszystko czeka na fanów motocykli już w sobotę 22 kwietnia. Znani w naszym mieście z charytatywnych akcji członkowie klubu Invanders MC Poland tym razem organizują w Bytomiu Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Jeśli jesteś fanem motocykli, nie może Cię ominąć to wyjątkowe wydarzenie!

Gratka dla miłośników motocykli

Otwarcie Sezonu Motocyklowego rozpocznie się zbiórką o 10:30 w okolicach szybu „Krystyna” dawnej KWK „Szombierki”, skąd motocykliści około godz. 11:00 rozpoczną przejazd ulicami Bytomia przez Bobrek, Karb, Rozbark a następnie na bytomski Rynek, gdzie o 11:45 będzie można zobaczyć rożne modele motocykli. Tam również motocykliści będą mogli zapisać się na Poker Run, czyli motocyklowy przejazd rekreacyjny w formie biegu na orientację, który rozpocznie się o 13:00.

Działają charytatywnie od wielu lat

Warto dodać, że Club Invanders MC Poland włącza się aktywnie w wiele charytatywnych akcji w naszym mieście. Członkowie klubu brali już udział między innymi w akcji „Motoserce”, podczas której organizowano zbiórkę krwi połączoną z paradą motocyklową, występami muzycznymi i innymi atrakcjami, a także zbiórkę charytatywną w ramach akcji „Motomikołaje”.

Club Invanders MC Poland działa w naszym mieście od wielu lat, organizując zloty motocyklowe w różnych zakątkach regionu, akcje charytatywne, koncerty a także pokazy. W 2010 roku członkowie klubu wyremontowali pomieszczenia ClubHaus przy ul. Brzezińskiej 27, który stał się ich siedzibą.

Oficjalne Otwarcie Sezonu Motocyklowego zostało objęte patronatem prezydenta Bytomia Mariusza Wołosza.

zlot motocykli bytom

Komentarze (1)    dodaj »

  • Janusz

    Jestem fanem motocykla, bo przed 60 laty miałem motocykl marki MZ.Jest wielu poprawnych motocyklistów, ale są również ci którzy są zagrożeniem dla wszystkich innych uczestników ruchu drogowego.Tych powinna Policja eliminować z dróg, ale są nieuchwytni.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również