Wiadomości z Bytomia

Areszt za posiadanie narkotyków

 • Dodano: 2022-02-02 07:00, aktualizacja: 2022-02-01 15:58

Policjanci z komisariatu IV zatrzymali 32-latka, który posiadał ponad pół kilograma marihuany i prawie sto gramów amfetaminy.

Policjanci kryminalni z IV komisariatu zatrzymali 32-latka, który w swoim mieszkaniu i piwnicy ukrywał narkotyki. Mundurowi wcześniej uzyskali informację, że mężczyzna ten może posiadać środki odurzające. Stróże prawa potwierdzili informacje. W mieszkaniu i piwnicy 32-latka kryminalni znaleźli ponad pół kilograma marihuany i prawie sto gramów amfetaminy, a także gotówkę. Zatrzymany był już wcześniej karany za posiadanie narkotyków, ale tym razem najbliższe miesiące spędzi za kratkami. Sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował mężczyznę. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także

Komentarze (2)    dodaj »

 • zniecierpliwiony

  Gdzie jest Jacek Jaworek i ile zapłacono pijanemu łachmycie za czary które miała umożliwić jego znalezienie?

 • Waldemar Łydkiewicz

  No i w końcu jakiś porządny artykuł, a nie ściemy. Pół kilograma i sto gramów. Bytomscy Policjanci powinni szkolić Policję w całej Polsce! Łapiemy tych ludzi, o których potem możemy napisać miał pół kilograma, a nie józka z 1,5 grama i potem te brednie o posiadaniu 50 działek dilerskich.

  • Waldemar Łydkiewicz
   2022-02-14 12:02
  • Ocena:
  • odpowiedz

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.