Wiadomości z Bytomia

Agora Dookoła

  • Dodano: 2015-11-02 08:15, aktualizacja: 2015-10-31 10:13
To tytuł wystawy Ewy Pronobis, którą będzie można oglądać już od 4 listopada w Centrum Handlowym Agora na Placu Kościuszki. Podczas wystawy autorka zaprezentuje zbiór 30 fotografii na których artystka uchwyciła kontrast, jaki powstał między odnowionymi kamienicami i nowoczesną bryłą galerii handlowej Agora.
 
 
Kamienice sąsiadujące z Agorą Bytom w niezwykły sposób odbijały się od jej szklanych powierzchni. Ostre słońce i czyste niebo dały możliwość uchwycenia kontrastu, jaki powstał między odnowionymi kamienicami i nowoczesną bryłą galerii handlowej – mówi o swojej wystawie Ewa Pronobis. 
 
 
Niesamowity efekt uzyskany na zdjęciach skłonił autorkę do obejścia Agory Bytom dookoła, co pozwoliło na uchwycenie kolejnych ciekawych ujęć. Warto podkreślić, że fotografie, które pojawią się na wystawie, zostały poddane jedynie delikatnym obróbkom. Autorka zapewnia, że ich niezwykłość nie ma żadnego związku z fotomontażem. One po prostu ukazują niezwykłość Bytomia, którą trzeba było jedynie umieć dostrzec.
 
 
Wstęp na wystawę jest wolny.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.