Wiadomości z Bytomia

A na ekranie w plenerze...

  • Dodano: 2020-08-18 09:15

Przed nami dwa ostanie seanse w ramach Kina plenerowego. Już w najbliższy piątek, 21 sierpnia o 21.15 ma pl. Karin Stanek miłośnicy kina pod gołym niebem zobaczą „Niezwykłą podróż fakira, który utknął w szafie”.

- Nasz projekt chyli się już ku końcowi, dlatego zapraszamy zwłaszcza tych, którzy nie mieli jeszcze okazji zobaczyć ciekawego filmu w fajnym miejscu. Cieszymy się, że mimo pandemii tegoroczna edycja się udała, a widzowie nas nie opuścili - mówi Adam Łata, specjalista ds.realizacji projektów kulturalnych w Beceku.

„Niezwykła podróż fakira, który utknął w szafie” - to belgijska komedia z 2018 r. w reżyserii Kena Scotta, który stworzył film w iście bajkowej konwencji. Oto młody fakir (w tej roli Dhanush) przybywa do Paryża marząc, by zwiedzić znany na całym świecie szwedzki sklep z wyposażeniem domu. W skutek zbiegu okoliczności utknie w szafie i wyruszy w podróż po Europie.

Letni cykl kina w plenerze zakończy pokaz „Operacji Arktyka” - norweskiego filmu familijnego w reżyserii Grethy Bøe-Waal. Zaplanowany na 28 sierpnia seans organizowany jest w ramach tegorocznej edycji Becekobusa. Będzie go można zobaczyć nieco wcześniej niż zwykle, bo o 20.00.

Cena biletu na seans plenerowy to 2 zł. W przypadku deszczowej pogody pokaz nie odbędzie się. W tej sytuacji decyzja będzie podjęta na dwie godziny przed wyznaczoną godziną seansu. Więcej informacji na: www.becek.pl oraz profilu na FB. Wstęp wyłącznie w maseczkach. Ilość miejsc ograniczona.


Źródło: UM Bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.