Wiadomości z Bytomia

26-latek znęcał się nad swoją partnerką

 • Dodano: 2020-04-09 08:15, aktualizacja: 2020-04-09 08:22

Zarzut znęcania się psychicznego i fizycznego nad swoją partnerką usłyszał 26-letni mieszkaniec Bytomia. Mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych z „czwórki”. Decyzją prokuratora został objęty dozorem policyjnym, zakazem zbliżania się do pokrzywdzonej oraz otrzymał nakaz opuszczenia mieszkania. Teraz w więzieniu może spędzić nawet 5 lat.

Policjanci z Szombierek zostali powiadomieni, że 26-letni mieszkaniec Bytomia znęca się fizycznie i psychicznie nad swoją partnerką. Mężczyzna awanturował się, był agresywny i często groził kobiecie. Jak ustalili śledczy, taka sytuacja trwała od 2018 roku. Wynikiem ich pracy było zatrzymanie oprawcy. Dręczyciel kobiety usłyszał zarzuty. Wczoraj stanął przed prokuratorem, który zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Bytomianin będzie musiał opuścić zajmowane wspólnie mieszkanie. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. W więzieniu może spędzić nawet 5 lat.


Źródło: KMP Bytom

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • Bytomianin

  A jak to śledczy ustalili że sytuacja trwała dwa lata? Jeśli ci tzw śledczy mieli już wcześniej zgłoszenia w tej sprawie to dlaczego trwało to dwa lata? Na mnie napadł klient i zniszczył mienie co spowodowało że 4 dni nie mogłem wykonywać pracy zawodowej i policjanci z Bytomia już niemal dwa lata mi tłumaczą że Rodo im nie pozwala ścigać sprawcy do tego ironicznie policjant informuje mnie że se mogę złożyć nawet skargę do prezydenta Bytomia dodam że kolega został pobity uszczerbek dwóch zębów oraz rozwalona warga i chyba pęknięta kość policzkową i policjanci z Bytomia każą mi podpisać umozenie sprawy bo gościa nie zastąpi w domu i nie wiedzą czy on w ogóle jest w Polsce!!! Tak więc policjanci nie reagują na takie sprawy bo im prościej wlepić mandat za byle[...]o. Kolejny przykład jak policjanci nie chcieli przyjąć nawet zgłoszenia brutalnej napaści na kierowcę suva a opisana na onecie przez dziennikarza sportowego TVP

 • Czytelnik

  To poważny problem. Jestem facetem i niestety też ofiarą znęcania psychicznego. Wirus, izolacja tylko to potęgują. Gra pozorów żeby ratować dziecko, które już ma duże problemy z układem pokarmowym na tle nerwowym. To potrafi być prawdziwy dramat.

 • Dym KNF

  ... i żaden dżentelmen nie wiedział, że typ leje laskę? Śmiem wątpić.

 • Ad41

  Może partnerka dawała powody, kobiety nie są święte,,,.

 • Maja

  Jeżeli mowa tutaj o znęcaniu się psychicznym i fizycznym przez 2 lata to chyba problem jest w oprawcy, a nie w ofierze. Kobiety jak i mężczyźni nie są świeci, bo jesteśmy wszyscy tyło ludźmi, mamy pewne doświadczenia, nawyki, zaburzenia i choroby i jeżeli byłeś kiedy ofiarą przemocy ze strony kobiety to jest mi bardzo przykro. Czasem warto odpuścić sobie uczucie i przyznac się, że ktoś stosuje wobec nas przemoc, dać sobie pomóc, bo bez tego będzie wypisywać właśnie takie głupoty w internecie i wsadzać wszystkich do jednego worka.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.