Katalog firm

dodaj firmę

Telewizja Kablowa Elsat Sp. z o.o. Bytom

Logo Telewizja Kablowa Elsat Sp. z o.o. Bytom

Adres i telefon

ul. Tatrzańska 2
41-905 Bytom
Godziny otwarcia: 8:00 - 17:00
  • Poniedziałek: 8:00 - 17:00
  • Wtorek: 8:00 - 17:00
  • Środa: 8:00 - 17:00
  • Czwartek: 8:00 - 17:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Elsat sp. z o.o to nowoczesny dostawca usług dla domu: telewizji cyfrowej oraz Internetu i telefonii stacjonarnej wytwarzanych przez spółkę Sileman. Na lokalnym rynku działa od 1991 roku i oferuje swe usługi dla niemal 15 tysięcy gospodarstw domowych, z powodzeniem konkurując z największymi operatorami w Polsce. Świadczy produkty premium w cenach dostępnych dla Klienta detalicznego.
 

Sileman sp. z o.o jako dostawca Internetu prężnie rozwija się w usługach dedykowanych Klientom Biznesowym  - jednostkom administracji publicznej oraz firmom. Kreuje produkty premium nastawione na skalę regionu. Obecnie dostarcza usługi w 16 miastach Górnego Śląska i Zagłębia. Obsługuje niemalże 905 Klientów Biznesowych oraz buduje sieć światłowodową, która liczy już ponad 604 km. Sileman Sp. z o.o. ściśle współpracuje z Elsatem od wielu lat. To firma świadcząca usługi Internetu i telefonii stacjonarnej klientom indywidualnym Elsatu o prędkości aż do 900 Mbit/s.

Elsat i Sileman to firmy silnie związane z regionem Śląska. Swoje przywiązanie wyrażają poprzez zaangażowanie w różnego rodzaju lokalne inicjatywy oraz wydarzenia kulturalne. Stawiając na lokalność wspierają rzeczowo instytucje publiczne i opiekuńcze regionu.


Więcej informacji znajdziesz na stronie https://elsat.pl/o-nas/

Polecenia i opinie (1)

Dodaj opinię
  • Polecam Firmę, ponieważ korzystam z usług i jestem bardzo zadowolona. Obsługa super! Oferta dopasowana do mojego portfela! Płacę za to co chcę oglądać i to za niewielkie pieniądze! POLECAM -RZETELNA FIRMA!!!

    Co byś zmienił w firmie?   W ZASADZIE NIC BYM NIE ZMIENIŁA, FIRMA SIĘ ROZWIJA, POSZERZA ZAKRES USŁUG Z CZEGO SIĘ BARDZO CIESZĘ, ZAWSZE MAM DOSTĘP DO LOKALNYCH INFORMACJI CO SIĘ DZIEJE W MOIM MIEŚCIE, PO PROSTU SUPER!

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.