Katalog firm

dodaj firmę

Pin-Up Club Bytom

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Plac Kościuszki 1
41-902 Bytom
Godziny otwarcia: 10:00 - 24:00
otwarte
  • Poniedziałek: 10:00 - 24:00
  • Wtorek: 10:00 - 24:00
  • Środa: 10:00 - 24:00
  • Czwartek: 10:00 - 24:00
  • Piątek: 10:00 - 3:00
  • Sobota: 10:00 - 4:00
  • Niedziela: 11:00 - 24:00

Oferta

Pin-Up Club! to doskonała rozrywka w amerykańskim stylu lat 50-tych! Wystrój lokalu oraz wystylizowana załoga wprowadzą Cię w klimat epoki, która jest synonimem dobrej zabawy. Pin-Up Club znajduje się w CH Agora w pobliżu Cinema City

Nasz klub to wyjątkowe miejsce na mapie Śląska, gdzie możesz potańczyć przy najlepszej muzyce i spędzić czas ze znajomymi grając w typowe amerykańskie gry: BOWLING i BILARD.
 
Bowling, tak profesjonalnie nazywa się grę w kręgle, jest stary jak sama Ameryka. A może nawet starszy. Od Freda Flinstona z Bedrock przez Ala Bundyego z Chicago, po Duda Lebowskiego z Los Angeles. Amerykanie uwielbiają rozbijać kręgle. Wpadnij do Pin-Up! i przekonaj się, dlaczego bowling jest jedną z ulubionych gier po obu stronach Atlantyku. Nie znasz zasad? Nie szkodzi! Podpowiemy, wytłumaczymy i zrobimy wszystko, abyś trafiał same strikei! Przekonasz się jak wspaniałą rozrywką może być puszczanie kuli w ruch po torze i rozbijanie ustawionych na jego końcu przeszkód.
 
Czym byłby amerykański lokal bez stołów bilardowych? Umieszczanie bil we właściwych łuzach jest jedną z najpopularniejszych gier barowych we wszechświecie. Dla wszystkich amatorów odbijania bil po zielonym suknie, Pin-Up! przygotował 6 w pełni profesjonalnych stołów, na których możesz spróbować swoich sił w grze równie prostej jak amerykańska autostrada i wciągającej jak popcorn w kinie.

 

Galeria

Polecenia i opinie (4)

Dodaj opinię

    Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.