Katalog firm

dodaj firmę

Jarzyński Brzeziński Partners – Odwołanie do KIO

Logo Jarzyński Brzeziński Partners – Odwołanie do KIO Bytom

Adres i telefon

ul. Jugosłowiańska 15b/40
03-984 Warszawa
Godziny otwarcia:
  • Poniedziałek:
  • Wtorek:
  • Środa:
  • Czwartek:
  • Piątek:
  • Sobota:
  • Niedziela:

Oferta

Kancelaria JBP Jarzyński Brzeziński Partners wyróżnia się na rynku prawniczym dzięki swojej specjalizacji w zakresie zamówień publicznych, oferując szeroki zakres usług skierowanych zarówno do podmiotów prywatnych, jak i publicznych. Zespół doświadczonych prawników kancelarii zapewnia profesjonalne wsparcie na każdym etapie procesu przetargowego, począwszy od sporządzania odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO), poprzez reprezentację przed KIO, aż po kompleksowe doradztwo w zakresie prawa zamówień publicznych. Kancelaria świadczy również usługi w zakresie organizacji przetargów, w tym pomocnicze działania zakupowe.

Kancelaria JBP Jarzyński Brzeziński zapewnia klientom najwyższej jakości usługi, łącząc specjalistyczną wiedzę prawniczą z praktycznym doświadczeniem w dziedzinie zamówień publicznych. Kancelaria z sukcesem reprezentuje swoich klientów w skomplikowanych postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą. Dzięki bogatej ofercie i skupieniu się na najwyższych standardach obsługi, kancelaria stanowi solidnego partnera w zakresie prawnym dla wszystkich podmiotów zaangażowanych w procesy przetargowe i zamówienia publiczne.

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami JBP Jarzyński Brzeziński Partners, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej kancelarii https://jbp-law.pl/ - dedykowanej usługom związanym z KIO.


 

Galeria

Polecenia i opinie

Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.