podium

• Bytomianka zakwalifikowała się do Mistrzostw Europy w karate

• Dodano 2022-01-25

W sobotę, 22 stycznia w Sieradzu odbył się Turniej Kwalifikacyjny do seniorskich Mistrzostw Europy EKO (Europejskiej Organizacji Karate). Wioleta Kwaśny dwukrotnie stanęła na podium.

• Tour de Pologne Amatorów. Bytomianin na podium

• Dodano 2021-08-12

Roman Badura zajął drugie miejsce w Tour de Pologne Amatorów w kategorii M5. W Arłamowie uczestnicy rywalizowali na dystansie 75 kilometrów.

• Bytomscy karatecy na podium

• Dodano 2020-10-13

W weekend odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym, w którym zawodnicy MUKS Bytom wywalczyli siedem medali, a w finale fukugo zmierzyli się dwaj bytomianie.

• Łucznicy Tempa Stolarzowice na podium

• Dodano 2016-07-27

Złoty oraz dwa srebrne medale wywalczyli łucznicy Tempa Stolarzowice, którzy w ubiegły weekend wzięli udział pod Legnicą w III finałowej rundzie Pucharu Polski w Łucznictwie Polowym Field WA 2016.

• Bytomscy policjanci na podium

• Dodano 2016-06-24

Potrafią udzielać pierwszej pomocy, prawidłowo obezwładniać, dobrze radzą sobie też na strzelnicy – Arkadiusz Bielski i Wojciech Krzysztofowicz, policjanci z Bytomia zajęli II miejsce w Turnieju Par Patrolowych.

• Podium dla Michała Sowy w Polskiej Lidze Karate Tradycyjnego

• Dodano 2016-05-05

Nie udało się obronić pozycji lidera Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego bytomskiemu karatece Michałowi Sowie.

• Medale dla tenisistek z Bytomia

• Dodano 2016-02-02

Złote, srebrne i brązowe medale wywalczyły tenisistki Górnika Bytom podczas rozegranych w naszym mieście Halowych Młodzieżowych Mistrzostw Polski Kobiet. Na najwyższym podium stanęła zawodniczka Return Radom – Weronika Falkowska.

• Bytomianie na podium

• Dodano 2016-01-21

Podczas XXII Halowych Mistrzostw Śląska Sędziów w Piłce Nożnej bytomianie wywalczyli trzecie miejsce na podium pokonując drużynę z Rybnika 2:1.

• MZZiGK dwukrotnie na podium!

• Dodano 2015-12-15

I miejsce za przebudowę muszli koncertowej i II - za przebudowę Stawu Południowego w Parku Miejskim – Miejski Zarząd Zieleni i Gospodarki Komunalnej nagrodzony w konkursie Inwestycja Roku.

• Kulinarni Odkrywcy z Bytomia podbili serca internautów!

• Dodano 2015-01-21

Aż dwa zespoły z woj. śląskiego stanęły na podium 12. edycji programu Tesco dla Szkół– "Kulinarni Odkrywcy".