Wiadomości z Bytomia

Zaufany serwis AGD - naprawiaj sprzęt, nie wyrzucaj!

 • Dodano: 2020-11-27 15:30

Trudno sobie wyobrazić nowoczesne gospodarstwo domowe, bez wszechobecnego sprzętu AGD. Do tej grupy urządzeń należy praktycznie wszystko - lodówki, kuchnie, pralki, suszarki, zmywarki, a nawet piekarniki. Trudno zatem wyobrazić sobie sytuację, gdy ten sprzęt ulega uszkodzeniu. Czy w takiej sytuacji można sobie pozwolić na serwis AGD Katowice, który nie stanie na wysokości zadania?

Jakie naprawy AGD możemy Państwu zaoferować?

FixAGD.pl jest profesjonalnym serwisem AGD, specjalizującym się w naprawach lodówek, pralek, programatorów i wielu innych zaawansowanych technicznie urządzeń gospodarstwa domowego. Nasi specjaliści przyjmą zlecenie, ustalą koszty naprawy i zrealizują ją zgodnie z oczekiwaniami klienta. Co ważne - nasze usługi świadczymy zarówno w tradycyjny sposób, jak i w ramach profesjonalnego serwisu mobilnego.

serwis agd katowice

Rzetelna diagnoza sprzętu = zadowolenie klienta

Nasza firma przyjęła bardzo nowoczesną strategię działania, w myśl której stawiamy przede wszystkim na kompleksową i rzetelną wycenę usługi. Jesteśmy firmą, która w pełni uczciwie podchodzi do relacji z potencjalnym klientem, dlatego - jak profesjonaliści - dokładnie wycenia zakres napraw. Tak, wiemy - do tego niezbędne są wysokie kwalifikacje. My jednak takie posiadamy, gdyż oprócz uprawnień i wiedzy, posiadamy również bogate doświadczenie, które ewoluuje wraz z technologią AGD.

Dzięki temu nasi klienci wiedzą od razu, czy realizacja określonej usługi ma jakikolwiek sens. Jeśli wiąże się ona ze zbyt wysokimi kosztami, warto po prostu zainwestować w nowy sprzęt, w przypadku którego ryzyko usterki będzie zdecydowanie mniejsze.

Jak naprawiamy sprzęt AGD?

Dla nas serwis AGD Katowice to coś więcej, niż tylko sposób prowadzenia biznesu. Jesteśmy specjalistami, dla których artykuły gospodarstwa domowego to prawdziwa pasja.

Nic więc dziwnego, że realizujemy naprawy sprzętu praktycznie wszystkich producentów, a zwłaszcza takich marek jak:

 • Bosch
 • Siemens
 • Electrolux
 • Whirlpool
 • Amica
 • Mastercook
 • Gorenje
 • Miele
 • LG
 • Ariston / Indesit
 • Candy
 • Samsung.

Gdzie serwisujemy sprzęt AGD?

Realizujemy nasze usługi na terenie Katowic, aczkolwiek pozytywne opinie na nasz temat, nie ograniczają się wyłącznie do terytorium stolicy Śląska. Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań. Zasięg działania naszego mobilnego serwisu jest bardzo rozległy, co oznacza, że w przypadku awarii wystarczy tylko zadzwonić, określić rodzaj awarii, podać swoją lokalizację i skonsultować się z fachowcem w sprawie dalszej naprawy.

Państwa zgłoszenie przyjmujemy od razu. Podczas rozmowy telefonicznej uzgadniamy również przybliżony termin jej realizacji. Dzięki temu nasi klienci mogą przygotować się na naszą wizytę. Co ważne - zawsze dbamy o to, by dojechać do Państwa jak najszybciej. Mamy świadomość, że uszkodzona pralka lub lodówka, to poważne wyzwanie dla każdego gospodarstwa domowego. Dlatego realizujemy nasze usługi w sposób elastyczny, cały czas stawiając ponad wszystko dobro naszych klientów.

Dlaczego warto postawić na Fix AGD?

Mamy świadomość, że na terenie Katowic (jak i całego Górnego Śląska) istnieje sporo firm, które specjalizują się w kompleksowych naprawach sprzętu AGD. Niemniej mamy nad nimi przewagę.

Dlaczego?

 • Działamy szybko i profesjonalnie. Mimo to, nie tolerujemy fuszerki! Dzięki temu naprawiony przez nas sprzęt, funkcjonuje jeszcze przez wiele lat.
 • Do napraw używamy części oryginalnych lub zamienników. Niemniej zawsze pytamy się naszych klientów o to, jakie części będą wykorzystywane w trakcie serwisu.
 • Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat. Wyceniamy tylko usługę naprawy, nie oczekując nic więcej. Jesteśmy profesjonalistami, którzy chcą działać przejrzyście i uczciwie.
 • Stawiamy na różnorodność. Nie skupiamy się wyłącznie na określonym sprzęcie. Wręcz przeciwnie - mamy wielu specjalistów, którzy zajmują się na co dzień ściśle określonym sprzętem AGD.

Podsumowanie

Nasz serwis AGD Katowice to podmiot, któremu z pewnością warto zaufać. Działamy sprawnie i elastycznie, dzięki czemu zdobyliśmy już wiele pozytywnych opinii na nasz temat. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług, chętnie odpowiemy na każde z nich.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.