Wiadomości z Bytomia

Z tym kreatorem CV stworzysz podanie o pracę w kilka minut!

  • Dodano: 2021-06-07 09:15, aktualizacja: 2021-06-08 10:40

Niejednokrotnie wydawało Ci się, że tworzenie CV to żmudny i pracochłonny proces? Czy z tego powodu czułeś się zdemotywowany i w ogóle nie podejmowałeś się tego działania? Na szczęście nie musi to tak wyglądać. Dzięki właściwemu kreatorowi CV doskonałe podanie o pracę możesz przygotować dosłownie w kilka minut! Zastanawiasz się w jaki sposób? Zapraszamy do lektury!

Przygotuj CV szybko 

Kreator CV Hero pozwoli Ci stworzyć idealne CV w ekspresowym tempie. Już nie będziesz musiał marnować czasu na mozolne formatowanie, dobór właściwych czcionek, ustawianie marginesów, czy kreowanie atrakcyjnego wyglądu. Kreator CV to wszystko zrobi za Ciebie - Ty jedynie musisz wprowadzić odpowiednie dane. W efekcie otrzymasz gotowy dokument w formacie PDF (jest to najlepsza wersja dokumentu, która zachowuje wszelkie formatowania na dowolnym nośniku - zarówno online, jak i w wydruku), który możesz od razu wysłać do rekrutera. Co więcej, będziesz mógł przygotować list motywacyjny w designie idealnie dopasowanym do Twojego CV. W kreatorze masz do dyspozycji również gotową formułę RODO - nie musisz szukać jej w Internecie. Całość uzupełnia prosta opcja dodania szybko podpisu. 

Stwórz CV łatwo

Na pewno zdarzyło Ci się spędzić kilka godzin na tworzeniu pięknego CV, po czym, wydrukowaniu wyglądało ono zupełnie inaczej niż na ekranie komputera - ustawione przez Ciebie marginesy były przesunięte, tekst “nachodził” na zdjęcie lub inny tekst, a samo zdjęcie również znajdowało się w innym miejscu. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że może być to frustrujące. By nie mieć więcej takich problemów, warto skorzystać z profesjonalnego kreatora CV. Tworząc CV z takim narzędziem nic w Twoim dokumencie się nie przesunie, ani na siebie nie “najedzie”. Dodatkowo kreator jest skomponowany w taki sposób, by całość zmieścić na 1-2 stronach - jest to zdecydowanie optymalna długość.Ponadto w kreatorze również zdjęcie ma swoje stałe miejsce, a jego dodanie jest banalnie proste. Wystarczy wybrać zdjęcie i przez uchwyt w rogu ustawić jego rozmiar.

Wykonaj CV bezproblemowo 

Sama obsługa kreatora CV Hero jest też bardzo prosta. Nie musisz podpisywać żadnej umowy, czy pobierać skomplikowanego oprogramowania. Wszystko odbywa się z poziomu przeglądarki, a Ty nie musisz poświęcać ani minuty więcej czasu niż jest to niezbędne. Co najważniejsze - przez 30 dni możesz wygenerować nieskończenie wiele podań o pracę, korzystając z wszystkich dostępnych tam szablonów CV. Jest to rewelacyjne udogodnienie, gdyż nie jesteś “skazany” na jedno CV. Jeżeli w ciągu 30 dni będziesz aplikować o inną pracę i będziesz musiał dopasować CV pod konkretne ogłoszenie lub po prostu po zastanowieniu będziesz chciał zmienić design swojego CV, to nie ma z tym żadnego problemu.

Przygotuj CV mądrze

Jeżeli na etapie tworzenia CV w kreatorze będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości np. związane z lukami w CV, brakiem doświadczenia do danej oferty pracy/stanowiska lub braku pomysłu, co wpisać w zainteresowaniach, to na stronie CVHero znajdziesz niezwykle wartościowy poradnik. Pozwoli Ci on zrozumieć wiele kwestii oraz rozwieje wątpliwości m.in. związane z rozmową kwalifikacyjną. Korzystanie z kreatora CV to naprawdę rewelacyjny pomysł, który pozwoli Ci otrzymać wymarzoną posadę. Do dzieła!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.