Wiadomości z Bytomia

Wózek wielofunkcyjny - pierwszy pojazd dla malucha

  • Dodano: 2018-08-27 08:15, aktualizacja: 2018-08-27 08:29

Artykuły niezbędne dla noworodka, jak wózek czy łóżeczko powinny być produktami bardzo dobrej jakości, ponieważ mają służyć dziecku kilka dobrych lat, jak nie dłużej.

Najważniejszymi rzeczami, niezbędnymi dla małego dziecka są także fotelik samochodowy oraz akcesoria pielęgnacyjne i ubranka. Decydując się na konkretny produkt, rodzice w kwestii wyboru odpowiednich produktów, porównują kilka opcji i wybierają te, które okażą dla ich dziecka się najodpowiedniejsze. Wybrane produkty w tym wózek, łóżeczko i fotelik samochodowy, powinny być to rzeczy wygodne dla dziecka jak i rodzica w kwestii obsługi danego produktu. Jeśli chodzi o wózek, powinien być on praktyczny i funkcjonalny oraz wydajne. Choć sprzedawcy oferują młodym rodzicom wiele artykułów, okazuje się, że spora część okazuje się w ogóle nieprzydatna.

Quinny Moodd, to wózek dla noworodka, który może korzystać z niego do ukończenia przez nie 3,5 roku. Wózek Quinny Moodd posiada lekki, aluminiowy stelaż, który w połączeniu z piankowymi kołami sprawia, że wózek łatwo się prowadzi. Gondola jest składana na płasko lub nie, w zależności od wyboru danej opcji, nadaje się do perfekcyjnego zapakowania w samochodzie, zabiera mało miejsca. Wnętrze gondoli jest przestronne oraz wygodne dla maluszka. Jak w każdej spacerówce, siedzisko spacerowe można zmieniać w dwóch dowolnych kierunkach.

Atrakcyjną zaletą wózka Quinny Moodd jest to, że można zmienić ilość kół w stelażu z 4 na 3 koła, można więc sprawdzić w praktyce która opcja będzie bardziej ciekawa. Istnieje również możliwość regulacji oparcia do całkowitej pozycji leżącej, co jest niezbędne dla mniejszych dzieci, które jeszcze śpią podczas dnia. Wózek Quinny posiada automatyczne rozkładanie jak i składanie, można z łatwością regulować jego podnóżek, jak też rączkę teleskopową. Daszek wózka idealnie chroni dziecko przed nadmiernym słońcem i wiatrem. Moodd to połączenie stylu i elegancji z nowoczesnością, jest to atrakcyjny wózek wielofunkcyjny, godnym polecenia dla każdego rodzica.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.