Wiadomości z Bytomia

Ranking 2018 - Wybieramy najlepszą suszarkę kieszeniową

  • Dodano: 2018-01-24 13:00, aktualizacja: 2018-01-24 14:51

Specyfika wielu branży wymaga zapewnienia toalety publicznej. Estetyczny wygląd, higiena, cisza to cechy, które doceniają klienci odwiedzający toalety w miejscach publicznych. W ostatnich kilkunastu latach nierozerwalnym elementem wspomnianych pomieszczeń są suszarki kieszeniowe do rąk. Panujące opinie o przebywających bakteriach na urządzeniach zamieszczonych w toaletach zniesławiły suszarki do rąk. Klienci mają prawo do subiektywnych spostrzeżeń. Będą w restauracji, korzystając z toalety, klient powinien czuć się swobodnie przed spożyciem posiłku. Czy opinia o niehigienicznych walorach suszarek jest przesadzona? Jest przesadzona i to bardzo. Ręczniki papierowe także znajdują się cały czas w toalecie, ale nie są w żaden sposób zabezpieczone, a suszarki do rąk tak. Nowoczesne urządzenia do suszenia rąk także są ciche w porównaniu do modeli sprzed kilku lat. Zmienił się także design urządzeń. Najnowsze modele suszarek kieszeniowych nie tylko są chronione przed drobnoustrojami, ale także posiadają estetyczny wygląd. Na rynku jest kilka marek oferujących wyjątkowe urządzenia, które w pozytywny sposób zaskoczą klientów swoimi walorami. Na podstawie sprzedaży i opinii klientów sklepu Higieniczny.pl wybraliśmy 3 najlepsze suszarki do rąk kieszeniowe. Na podium rankingu znalazły się następujące modele: Dyson AB14, Faneco Monus oraz Jet HiG.

Wielofunkcyjność zawsze w cenie.

Jedną z najbardziej funkcjonalnych suszarek kieszeniowych do rąk jest Dyson AB14. Urządzenie osusza dłonie strumieniem powietrza wydobywającym się z dwóch szczelin o prędkości 690 km/h. Nowy kształt szczelin ustawionych naprzeciw siebie powoduje, że strumienie zderzają się i zwalniają. Zastosowanie wspomnianego kształtu i układu szczelin pozwala na redukcję szumu o 50%. Maksymalny czas suszenia dłoni to 10 sekund. Suszarka Dyson AB14 to nie tylko praktyczne działanie, ale także bardzo higieniczne użytkowanie. Urządzenie wyposażone jest w filtr HEPA, który wyłapuje 99% bakterii, drobnoustrojów oraz drobne cząsteczki o wielkości 0, 1 mikrona. Jak małe są to cząsteczki? Bardzo małe, a porównać je można do grubości cienkiej torebki foliowej, która ma 80 mikronów grubości. Dodatkowym atutem modelu jest to, że jako jedyne zostało dopuszczone do użytku w obszarach produkcji żywności. Żadne inne urządzenie do suszenia rąk nie spełnia podobnych norm higienicznych. Prezentowany model suszarki kieszeniowej poza higieną, cichą pracą, oferuje także wytrzymałość. Suszarka Dyson wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a jednym z nich jest poliwęglan ABS, materiał używany do produkcji tarcz policyjnych. Ekonomia i ekologia także dotyczą suszarki do rąk. Przedstawiony model nie tylko posiada najniższy procent emisji dwutlenku węgla, ale także jest dużo tańszy niż tradycyjne ręczniki papierowe. W przypadku porównania kosztów eksploatacji w skali roku suszarka jest tańsza o 97%. Bardzo niskie zużycie prądu oraz oszczędność papieru sprawiają, że suszarka obniża koszty funkcjonowania działalności, ale także przyczynia się do oszczędności papieru, a co za tym idzie, samych drzew, z których papier jest produkowany.

Żywotność liczona w latach.

Faneco Monsun to drugi model suszarki kieszeniowej do rąk posiadający wiele walorów w nieco niższej cenie. Pierwszy i podstawowym atutem prezentowanego modelu jest żywotność urządzenia. Standardowo suszarka powinna wytrzymać 2, 74 milionów cykli suszenia rąk. Przeliczając to na dni pracy, daje to 500 cykli dziennie. Miliony i cykle po skupieniu w całość dają 15 lat pracy urządzenia, które będzie eksploatowane codziennie. Żywotność suszarki w tak dalekiej perspektywie pozwala na olbrzymie oszczędności w porównaniu do ręczników papierowych, a jej stosowanie jest zalecane w dużych galeriach handlowych szpitalach czy hotelach. Czas suszenia rąk przez urządzenie także jest skrócony do minimum i trwa 7 sekund, co jest bardzo dobrym wynikiem. Klienci często przewracają oczami, gdyż nie mogą doczekać się końca osuszenia dłoni. Porównując czas suszenia prezentowanego modelu i wycierania ręcznikami papierowymi, nasuwa się jeden wniosek, ręczniki także nie są lepsze czasowo. Oczywiście suszarka kieszeniowa Faneco Monsun posiada także filtr zasysanego powietrza, który zabezpiecza dłonie przed drobnoustrojami lub niewielkimi zanieczyszczeniami.

Szybkość i oszczędność w rozsądnej cenie.

Jet HiG to następny model kieszeniowej suszarki do rąk posiadający wiele zalet. Pierwszą z nich jest szybkość suszenia rąk, która trwa nawet do 5 sekund. Jest to najlepszy czas prezentowanych suszarek kieszeniowych. Prezentowany model wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, a jednym z nich jest poliwęglan ABS, materiał używany do produkcji tarcz policyjnych. Oszczędność także jest atutem modelu Jet HiG. Zastosowany silnik szczotkowy pozwala na wyłączenie grzałki powietrza, co wiąże się z niższym poborem mocy i oszczędnością na energii elektrycznej. Estetyczny i nowoczesny wygląd suszarki sprawdzi się w galeriach handlowych czy hotelach. Nie bez znaczenia jest także cena urządzenia, która waha się w okolicach 1400 zł. Jest to niewielki wydatek na zakup tej klasy sprzętu.

Wielkie korzyści nie tylko dla klienta

Suszarki kieszeniowe do suszenia rąk, to wielkie oszczędności finansowe, szybkość oraz higiena pracy. Urządzenia są wyposażone w filtry zabezpieczające przed drobnoustrojami, posiadają dużą żywotność i wytrzymałość oraz pozwalają zredukować wydatki na utrzymanie toalet. Dzięki suszarkom zniknie także potrzeba stałego uzupełniania ręczników papierowych.

Ranking 2018 - Wybieramy najlepszą suszarkę kieszeniową

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.