Wiadomości z Bytomia

Pasibus - promocje, kody rabatowe, PasiApka

  • Dodano: 2023-07-10 13:30, aktualizacja: 2023-07-20 13:41

Pasibus to jednej z pierwszych food trucków, który zagościł na wrocławskich ulicach. Powstał on w 2013 roku, a już dwa lata później stanął pierwszy lokal Przystanek Pasibus. Dzisiaj marka ta może pochwalić się 26 lokalami w największych miastach w Polsce i rzeszą wiernych burgerożerców. Pasibus to wyjątkowe miejsce inspirowane street foodem, czyli ulicznym jedzeniem. W zajezdni Pasibus przygotowywane są wszystkie wyroby, od mielenia mięsa przez przygotowywanie autorskich sosów po własnoręcznie robione kulki serowe. Nic w tym dziwnego, bo stawia się tam przede wszystkim na jakość, co potwierdzają opinie zadowolonych Pasibrzuchów.

Jakie menu oferuje Pasibus?

Pasibus, który znajduje się między innymi w https://pasibus.pl/pl/lokalizacje/poznan/, słynie ze swoich autorskich burgerów z najwyższej jakości wołowiną przygotowywaną na miejscu i świeżutkimi dodatkami i sosami własnej roboty. W menu można znaleźć też coś innego, między innymi Włapy z kurczakiem, sałatki, frytki i różnego rodzaju napoje. Pasibus nie zamyka się na wegetarian i wegan. Oni także mogą liczyć na wyśmienite dania skomponowane specjalnie dla nich. 

Do każdego złożonego zamówienia można dobrać nachosy, sałatkę, frytki i napoje. Ulubione dania znajdą również najmłodsi. Co istotne, załoga każdego Pasibusa codziennie skrupulatnie kontroluje jakość składników oraz ich świeżość. Ponadto atutem marki jest możliwość skorzystania z zamówienia z dowozem do domu, które można złożyć online. 

Kody rabatowe oraz zniżki w Pasibusie

Pasibus regularnie oferuje swoim klientom specjalne zniżki, rabaty i promocje, które uprawniają do zamawiania ulubionych dań po niższej cenie. Co ważne, oferty mogą dotyczyć konkretnych lokali, zniżek na zamówienie z dostawą lub na zakup w restauracji. Dostępna jest również stała zniżka 20 procent dla studentów oraz 5 złotych rabatu na dodatkowe doładowanie w dniu urodzin, czyli dodatkowe mięso. Poza tym w poniedziałki dostępne są promocyjne ceny burgerów. 

Promocje w apce Pasibusa

Nic dziwnego, że proponowane przez Pasibusa promocje kuszą klientów. Dzięki nim można zjeść wiele dań w niższej cenie. Warto także dodać, że stałe zniżki i rabaty dostępne są jeszcze w specjalnej aplikacji dla Pasiżerców. Mogą oni skorzystać z niej w dowolnym momencie, sprawdzić aktualne promocje oraz złożyć zamówienie. Na szczególną uwagę zasługuje ta ostatnia opcja. Dzięki niej można złożyć zamówienie będąc w domu, spokojnym krokiem udać się do lokalu, a gdy danie będzie gotowe, przyjdzie na telefon powiadomienie. W ten sposób unika się stania w kolejce i oszczędza czas. Ponadto aplikacja Pasibus udostępnia jeszcze takie opcje jak możliwość wyszukania najbliższej Pasirestauracji na podstawie lokalizacji użytkownika.

Justyna RomańczykJustyna Romańczyk
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.