Wiadomości z Bytomia

Kugoo G-Booster - szybkie i komfortowe podróżowanie

  • Dodano: 2020-10-19 12:45

Nie lubimy ograniczeń, więc przedstawiamy Wam dzisiaj hulajnogę, która sprawdzi się zarówno do jazdy po mieście jak i w trudnym terenie. Wszystko za sprawą świetnych parametrów oraz przemyślanej konstrukcji pojazdu. Dzięki nim jazda w każdym miejscu i w każdych warunkach jest bezpieczna i komfortowa. Kugoo G-Booster został wyposażony w podstawowe elementy hulajnogi terenowej. Pierwszym z nich są 10-calowe koła, które poradzą sobie z wszelkimi przeszkodami napotkanymi na drodze. Prędkość maksymalna to aż 55 km/h, lecz można ją ograniczyć za pomocą odpowiedniego trybu jazdy. Zasięg wynosi 85 km! Ponadto hulajnoga została wyposażona w mocne hamulce oraz oświetlenie.

Kugoo G-Booster

Kugoo G-Booster to hulajnoga, która sprawdzi się do jazdy po mieście, jak i do podróżowania po nieco bardziej trudniejszych terenach. Możliwe jest to dzięki aż dwóm silnikom o łącznej mocy 1600 W oraz akumulatorowi o pojemności 23 Ah. Wyposażenie gwarantuje bezpieczną i komfortową jazdę. Dodatkowo sam pojazd posiada zabezpieczenie przed kradzieżą. Tą hulajnogą dotrzemy wszędzie i zawsze na czas.

Ogromna moc silników

Kugoo G-Booster posiada aż dwa silniki o łącznej mocy 1600 W. Dzięki takiej mocy pojazd jest w stanie szybko rozwinąć prędkość do aż 55 km/h. Do wyboru mamy trzy tryby jazdy, które pozwalają dostosować prędkość do panujących aktualnie warunków. Kształt oraz umiejscowienie manetki przyspieszenia, pozwalają na korzystanie z niej za pomocą kciuka. Akumulator o pojemności 23 Ah starcza na 85 km niczym nieprzerwanej jazdy. Bateria do pełnego naładowania potrzebuje ok. 10 godzin. Przy tak dużym zasięgu czas ładowania jest niewielki. Hulajnogę możemy podładować w nocy, a rano znów cieszyć się jazdą.

Gotowa na wszystko

Podróżowanie w deszczu czy jazda po nierównym terenie nie są dla niej straszne. Wszystko za sprawą wyposażenia, które znacząco podnosi komfort jazdy. Pierwszym elementem jest wyświetlacz, który został zamontowany na kierownicy urządzenia. Na ekranie pojawiają się informacje o aktualnej prędkości, poziomie naładowania baterii, wybranym trybie czy o bieżącej ilości mocy. Duże, pompowane opony o szerokości 10 cali sprawdzą się na śliskiej, nierównej nawierzchni. Waga hulajnogi wynosi 30 kg, a maksymalne obciążenie, z którym pojazd bez problemu sobie poradzi to aż 120 kg. Przenoszenie i przechowywanie jest łatwiejsze dzięki szybkiemu mechanizmowi składania.

Skuteczne i szybkie hamowanie

Jednym z podstawowych elementów, które dbają o bezpieczną jazdę są hamulce. Kugoo G-Booster został wyposażony w hamulce tarczowe, które skutecznie wytracają osiągniętą przez pojazd prędkość.Znajdują się one na przednim i tylnym kole. Kolejnym ważnym elementem są światła. Z przodu urządzenia zamontowano dwie duże lampy LED oraz mniejsze diody. Natomiast z tyłu znajdują się światła pozycyjne, dzięki którym jesteśmy lepiej widoczni dla innych uczestników ruchu. W razie potrzeby możemy posłużyć się dzwonkiem. Podest urządzenia wyłożony jest antypoślizgowym tworzywem, dzięki któremu zwiększa się stabilność użytkownika podczas jazdy. Ponadto hulajnoga została wyposażona w blokadę antykradzieżową. Dzięki blokadzie niemożliwe staje się odjechanie na hulajnodze poprzez dodanie gazu, a ze względu na jej dużą wagę nie ma możliwości ruszenia z miejsca poprzez odpychanie się nogą od podłoża.

Podsumowanie - Kugoo G-Booster

Kugoo G-Booster to hulajnoga, dzięki której zawsze bezpiecznie i na czas dotrzesz na miejsce. Mimo świetnych parametrów nie posiada wygórowanej ceny. Hulajnoga sprawdzi się do podróżowania po mieście, jak i do jazdy w trudnym terenie. Ze względu na duże rozmiary oraz dużą prędkość pojazd przeznaczony jest tylko dla osób dorosłych, którzy lubią sobie od czasu do czasu poszaleć.

Pozostałe modele znajdziesz pod linkiem - hulajnogi elektryczne na electricfeel.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.