Wiadomości z Bytomia

Catering dietetyczny z dostawą do domu

  • Dodano: 2022-11-28 09:30

Fit catering dietetyczny

Żyjemy w czasach coraz głębszej świadomości żywieniowej. Jeszcze kilkanaście lat temu takie sformułowania jak catering dietetyczny, dieta pudełkowa, czy po prostu przedrostek “fit”, były nam obce. Aktualnie każdy z nas choć raz podchodził do trzymania diety, bądź w kręgu rodziny i znajomych ma kogoś, kto podjął walkę o lepszą sylwetkę. Istnieje przekonanie, że dieta wiąże się z szeregiem wyrzeczeń i kilkugodzinnym staniem w kuchni. Nic bardziej mylnego!

Dieta pudełkowa Warszawa

Dieta pudełkowa to nic innego, jak skomponowany przez wyspecjalizowaną firmę cateringową, kompletny zestaw posiłków, zapewniających całodzienne wyżywienie. Posiłki dostarczane są pod same drzwi, a każdy z nich zapakowany jest w osobny pojemniczek (stąd nazwa), wraz z etykietą opisującą jego zawartość i kaloryczność. Większość firm dopasowuje się do potrzeb rynkowych i w swojej ofercie posiada zarówno diety klasyczne jak i wegetariańskie, czy wegańskie, oraz takie, które uwzględniają wszelkie nietolerancje pokarmowe. Ilość posiłków, oraz ich kaloryczność dobieramy względem indywidualnych potrzeb a lista proponowanych przez firmę posiłków jest na tyle długa, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Tani catering dietetyczny

Tym, którzy marzą o wprowadzeniu do swojego jadłospisu zdrowych, zbilansowanych posiłków, przy jednoczesnym braku zaangażowania w kuchni, z ratunkiem przychodzi catering dietetyczny. Z definicji słowa catering wynika, że jest to usługa polegająca na kompletnym przygotowaniu wybranych przez nas posiłków, oraz dostarczenie ich na wskazane miejsce. Brzmi kusząco? Niektórzy podejdą do tego z dość dużą dawką sceptycyzmu. W końcu takie codzienne dostarczanie jedzenia z pewnością musi być dość drogą usługą, która znacząco obciąży domowy budżet. Czy jest to twierdzenie zgodne z prawdą? To zależy! Podejdźmy do tematu w sposób czysto matematyczny. Po podliczeniu miesięcznych wydatków na żywność, dodaniu do tego użytych podczas gotowania mediów, takich jak woda, prąd czy gaz może się okazać, że zamówienie gotowego jedzenia jest dużo mniej obciążające dla naszego portfela. A jeśli dorzucimy do tego całą żywność, którą w ciągu miesiąca wyrzucimy, szala zwycięstwa przechyli się na korzyść cateringu dietetycznego, który koniec końców okaże się tani.

Tania dieta pudełkowa

Przed wyborem konkretnej taniej diety pudełkowej, warto zapoznać się z ofertą rynkową i zdecydować się na taką, która spełnia wszystkie nasze wymagania. Do głównych zalet przemawiających za konkretnym usługodawcą powinny należeć:

  • przystępne ceny
  • zróżnicowana oferta
  • współpraca firmy z dietetykiem
  • wysokiej jakości składniki
  • możliwość modyfikowania menu względem własnych potrzeb

Jedną z firm spełniających powyższe wymagania jest EatFitCatering, którego 7 - letnie doświadczenie pozwoliło idealnie wkomponować się w rynek żywnościowy, a tym samym sprostać wymaganiom, które stawiają jej klienci. Firma w swej ofercie posiada m.in diety odchudzające, diety dla sportowców czy wegan i co ciekawe, specjalną ofertę dla dzieci, które w dobie pandemii i nauczania zdalnego są szczególnie narażone na szybki przyrost masy ciała. Dla niezdecydowanych strona firmy proponuje specjalny kalkulator, który po otrzymaniu informacji o celu jaki zamierzamy osiągnąć, wadze, wzroście, wieku i płci, określa, która opcja żywieniowa będzie dla nas najbardziej odpowiednia. Na korzyść firmy przemawia również współpraca z wykształconym dietetykiem i doświadczonym szefem kuchni, którzy od początku działalności dbają o swoich podopiecznych, czego dowodem opinie zadowolonych klientów.

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.