Wiadomości z Bytomia

5 książek, od których nie oderwiesz się aż do ostatniej strony

  • Dodano: 2021-04-06 18:15

Która z nas nie marzy czasami aby znaleźć się w skórze bohaterek romansów literackich? Wielkie namiętności, romantyczne gesty, miłość silniejsza niż przeciwności losu - historie, które rozgrzewają serce i napawają nadzieją na spotkanie tego jedynego. Poznajcie kilka romantycznych historii pełnych emocji, które dla was wybraliśmy. Uprzedzamy jednak, że raz rozpoczęte nie dadzą wam się oderwać od czytania!

"Pościg", Elle Kennedy

Wciągająca opowieść o dwójce na pozór kompletnie różnych ludzi, którzy czują niesamowitą chemię między sobą. Poznajemy od wewnątrz życie studentów na kampusie oraz rozterki z jakimi mają do czynienia młodzi ludzie. Para bohaterów - Fitz oraz Summer, zostali połączeni czymś wyjątkowym, jednak los sprawia, że odsuwają się od siebie. Czy zdołają o sobie zapomnieć? Książkę "Pościg" Elle Kennedy w formie ebooka znajdziecie na Litres.pl.

"Piękno bólu", Georgia Cates

Jack McLachlan to niezwykle bogaty magnat winiarstwa i jedna z najlepszych partii na partnera w Austrii. Interesuje się pięknymi kobietami, jednak swoje relacje z nimi nawiązuje z zachowaniem pewnych reguł. Żadna ze stron nie zdradza swoich imion, długoletnie związki nie wchodzą w grę, romans to czysta przyjemność i zero zobowiązań. Jednak każdy z nas w głębi duszy pragnie kochać i być kochanym. Czy Jack trafi na miłość, która odmieni jego zasady gry?

"Zmysłowa żona idealna", Helen Hardt, Meredith Wild

Kate nie może otrząsnąć się po śmierci tragicznie zmarłego męża. Mija rok, jednak kobieta nadal żyje wspomnieniami i nie potrafi pogodzić się ze stratą. Aby ukoić nieco nerwy szwagierka proponuje jej wakacje na wyspie na południowym Pacyfiku. W okolicznościach przepięknej przyrody Kate spotka coś niezwykłego. Stanie przed trudnym wyborem, który będzie ostatecznym dowodem jej miłości do męża.

"Bridget Jones: W pogoni za rozumem", Helen Fielding

Uwielbiana przez czytelników na całym świecie komedia romantyczna o uroczej singielce po trzydziestce, która stara się odnaleźć swoje szczęście. W części drugiej bestsellera Bridget z hipisowskiej wycieczki w Tajlandii niespodziewanie trafia do więzienia. Na domiar złego dojdą również inne przeciwności losu, z którymi Bridget będzie musiała dać sobie radę. Czym tym razem zaskoczy nas szalona singielka?

"Dziewczyna na miesiąc. Styczeń – luty – marzec", Audrey Carlan

Młoda buntowniczka Mia Saunders dowiaduje się o długu jaki zaciągnął jej ojciec. Przestępcy grożą jej rodzinie, a dziewczyna ma rok na spłacenie niebotycznej sumy pieniędzy. Duże zarobki może jej przynieść posada dziewczyny do towarzystwa dla znanych i bogatych mężczyzn. Brzmi jak łatwizna, ale czy na pewno? Sprawdźcie czy Mia przełamie swoje wewnętrzne morały i poświęci się dla rodziny by ostatecznie uwolnić ją od długu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.