Wiadomości z Bytomia

ZUS w nowej siedzibie

  • Dodano: 2018-04-05 08:45, aktualizacja: 2018-04-05 08:53

Przestronne biura, brak barier architektonicznych utrudniających poruszanie się osobom niepełnosprawnym, a także parking dla osób załatwiających spawy.

Przedwczoraj /3 kwietnia/ oficjalnie otwarto nową siedzibę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych przy ul. Karola Miarki 8.

Decyzja o przeniesieniu Biura Terenowego ZUS z ul. Sądowej podyktowana była nie tylko wzrostem liczby osób obsługiwanych przez biuro, ale też potrzebą zapewnienia lepszych warunków osobom niepełnosprawnym.

W budynku przy ul. Karola Miarki biuro zlokalizowano na paterze w przestronnej sali, w której wydzielono stanowiska do obsługi klientów oraz wygodną strefę oczekiwania na załatwienie sprawy. Warto wspomnieć, że w poprzedniej siedzibie biura terenowego, zainteresowani obsługiwani byli w dwóch salach - na parterze i na pierwszym piętrze, co znacznie utrudniało dostępność osobom poruszającym się np. na wózkach inwalidzkich.

Teraz biura znajdują się na jednym poziomie. Ponadto obiekt posiada miejsca parkingowe dla osob obsługiwanych przez ZUS oraz podjazd dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Droajkoss

    ciekawe czy obsługa petentów będzie na takim samym poziomie czy zostanie usprawniona

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.