Wiadomości z Bytomia

Znamy zdobywców pucharu

• Dodano: 2018-06-18 07:45, aktualizacja: 2018-06-18 08:24

Po emocjonującym spotkaniu i aż 11 strzelonych bramkach poznaliśmy zdobywców pucharu Playarena 2017/2018.

W rozegranym dziś meczu, o jedną bramkę lepsi okazali się zawodnicy drużyny Konkubenci Bytom. Od początku spotkania było czuć, że walka jest o najwyższe trofeum. Nikt nie zamierzał odpuszczać i wszyscy grali na 110%. Po pierwszej połowie mieliśmy wynik Konkubenci Bytom – Trawczynczyn Team 3:3. W drugiej połowie lepsi okazali się grający w niebieskich strojach zawodnicy Konkubentów i ostatecznie wygrali finałowy mecz 6:5.

Niezmiernie się cieszę że działa tak prężnie w naszym mieście amatorska liga piłkarska. Niezmiernie się cieszę z każdej aktywności fizycznej mieszkańców Bytomia. Życzę powodzenia i radości z gry – mówił podczas wręczania medali prezydent Bytomia Damian Bartyla.

Źródło: UM Bytom