Wiadomości z Bytomia

[ZDJĘCIA] Trenowali w sylwestra z bokserskimi mistrzami

  • Dodano: 2023-01-02 11:15

W sylwestrowe przedpołudnie 31 grudnia Hala na Skarpie w Bytomiu - Szombierkach wypełniła się młodymi bokserami, którzy pod bacznym okiem Damiana Jonaka i Pawła Kołodzieja trenowali bokserskie tricki.

Sobotnie wydarzenie odbyło się pod hasłem „Tauron - Zastrzyk energii na cały rok”, w ramach którego bardzo doświadczeni pięściarze Damian Jonak i Paweł Kołodziej zaprezentowali swoje umiejętności młodym adeptom boksu.

Damian Jonak, wychowanek Szombierek Bytom, zaprezentował techniki bokserskie oraz opowiedział m.in. o suplementacji i żywieniu. Z kolei Paweł Kołodziej przeprowadził cardio boxing, czyli intensywny trening bokserski, który jest skoncentrowany na spalaniu kalorii.

W sobotnim wydarzeniu wziął udział również prezydent Bytomia Mariusz Wołosz, który spotkał się z pięściarzami oraz młodymi adeptami boksu, którzy trenowali pod okiem doświadczonych bokserów.

Trenowali w sylwestra z bokserskimi mistrzami

Przypomnijmy, że Damian Jonak to nadal czynny pięściarz. Warto dodać, że w listopadzie 2022 roku na gali w Puławach pokonał po bardzo widowiskowej walce przez nokaut Argentyńczyka Nestora Davida Camposa, zaś w kwietniu tego roku na ringu w Bytomiu, właśnie w Hali na Skarpie, Jonak pokonał jednogłośnie na punkty Brytyjczyka Andrew Robinsona.

Wychowanek Szombierek Bytom ma znakomity bilans, bo na 46 zawodowych walk wygrał aż 43, w tym 21 przez nokaut, 2 pojedynki zremisował i tylko 1 przegrał.

Z kolei Paweł Kołodziej w swojej karierze stoczył 36 walk i również ma imponujący bilans - 35 wygranych (19 przez KO) oraz 1 porażkę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również