Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Zabłyśnij na Bytomskiej Scenie Muzycznej!

  • Dodano: 2016-01-21 08:15, aktualizacja: 2016-01-20 12:55
Nagroda pieniężna oraz występ podczas tegorocznych Dni Bytomia, to nagrody, jakie czekają na laureatów startującego dziś (19 stycznia) I Przeglądu Bytomskiej Sceny Muzycznej organizowanego przez Urząd Miejski w Bytomiu.
 
To propozycja dla ludzi, których pasją jest muzyka, a takich z pewnością w Bytomiu nie brakuje. Szukamy talentów wśród artystów solowych oraz zespołów. Najlepsi dostaną szansę zaprezentowania swojej twórczości w trakcie Dni Bytomia – mówi Aleksandra Szatkowska, Naczelnik Wydziału Promocji Bytomia i Kontaktów z Mediami. 
 
Przegląd muzyczny został podzielony na trzy etapy. W pierwszym, który potrwa do 18 lutego, organizatorzy czekają na zgłoszenia uczestników wraz załączonym materiałem muzycznym. W zaplanowanym do 18 marca drugim etapie wykonawcy zaprezentują się na żywo przed komisją konkursową, która oceni m. in. warsztat muzyczny, wartość literacką utworów itd. 
 
Zwycięzcy tej części konkursu wystąpią podczas Święta Bytomia 2016 w cyklu prezentującym bytomskich wykonawców. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest to, iż wykonawca powinien być mieszkańcem Bytomia, a w przypadku duetu lub zespołu co najmniej jeden z artystów powinien być mieszkańcem naszego miasta. 
 
Warto zaznaczyć, że spośród wyłonionych w II etapie wykonawców, wybrany zostanie jeden, który wystąpi podczas Dni Bytomia 2016 jako support gwiazdy wydarzenia. Przewidziana jest także nagroda pieniężna. O tym, kogo zobaczymy na głównej scenie zależeć będzie od internatów. 
 
Więcej na stronie UM Bytom.
Zabłyśnij na Bytomskiej Scenie Muzycznej!

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.