Wiadomości z Bytomia

W niedzielę doszło do potrącenia pieszego. Policja apeluje o ostrożność

  • Dodano: 2023-06-20 12:00

Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielę na ulicy Świętochłowickiej. 68-latek kierujący toyotą, na oznakowanym przejściu dla pieszych, potrącił 75-letniego mieszkańca Bytomia, który z obrażeniami trafił do szpitala. Mundurowi apelują o szczególną ostrożność oraz respektowanie przepisów ruchu drogowego.

W niedzielę doszło do potrącenia pieszego. Policja apeluje o ostrożność

Do zdarzenia doszło wczoraj na ulicy Świętochłowickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów drogówki wynika, że 68-latek kierujący toyotą potrącił bytomianina, który przechodził przez jezdnię. W chwili zdarzenia pieszy znajdował się na oznakowanym przejściu.

Potrącony 75-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Kierowca osobówki był trzeźwy. Teraz dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku wyjaśniają śledczy z bytomskiej komendy.

Pamiętajmy, że każdy z nas swoim zachowaniem ma wpływ na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Zadbajmy o to, aby wszyscy jego uczestnicy bezpiecznie dotarli do celu podróży. Kierowcy powinni szczególnie zwiększyć uwagę i czujność w rejonie przejść dla pieszych - przekonują bytomscy policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również