Wiadomości z Bytomia

Uczniowie z SP nr 2 w finale Międzynarodowego Konkursu "Odyseja Umysłu". Trwa zbiórka

  • Dodano: 2019-03-25 09:45

Już po raz szósty uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 wzięli udział w eliminacjach regionalnych Międzynarodowego Konkursu "Odyseja Umysłu" i po raz kolejny odnieśli sukces. Do finałów zakwalifikowały się bowiem wszystkie drużyny startujące z tej szkoły. 

Finał konkursu zaplanowano na 30-31 marca w Gdyni, ale warunkiem udziału jest samodzielne pokrycie wszystkich kosztów (noclegi, wyżywienie, transport dla 20 uczniów i 4 trenerów). Dlatego też rada rodziców szkoły organizuje zbiórkę pieniędzy na wyjazd poprzez portal zrzutka.pl

W tegorocznej edycji międzynarodowego programu edukacyjnego "Odyseja Umysłu" biorą udział trzy drużyny

Warto podkreślić, że sukces jest tym większy, iż Szkoła Podstawowa nr 2 jest jedyną bytomską szkołą, która startowała w tegorocznych eliminacjach i przeszła do finałów. W eliminacjach wzięło udział 57 drużyn z województw śląskiego, małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. 

Aby umożliwić dzieciom wyjazd można też wpłacać datki na Konto Rady Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytomiu: Bank Pocztowy S.A. 38 1320 1465 7550 0621 2000 0001 koniecznie z dopiskiem „Odyseja Umysłu”.

Uczniowie z SP nr 2 w finale Międzynarodowego Konkursu "Odyseja Umysłu". Trwa zbiórka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.