Wiadomości z Bytomia

Tylko tu i teraz - dziś premiera książki

  • Dodano: 2020-01-29 09:45

Dla jednych zbyt wyzwolona. Dla innych zbyt nieśmiała. Żyjąc w dwóch epokach, nie pasuje do żadnej z nich.

Po ekscytujących chwilach, spędzonych w ramionach Konstantego, przewrotny los znowu wrzucił Klarę w XXI wiek. Do jej nudnego życia księgowej, najzwyklejszej szarej myszki. Z wiecznie narzekającą matką, przyjaciółeczkami, które nie szczędzą złośliwości. I bez ukochanego mężczyzny u boku. Do drzwi puka jej dobra znajoma – depresja.

Jakby tego było mało, Klara staje się ofiarą samochodowego wypadku. Poturbowana trafia o szpitala, gdzie... Okazuje się, że opatrujący ją przystojny lekarz Kosma to skóra zdjęta z jej kochanka, za którym szaleńczo tęskniła przez tyle tygodni.

Czyżby jednak odnaleźli się nawzajem w innych czasach?
Czy Klarze będzie jeszcze dane zaznać czułych objęć Konstantego? I czy Kosma przypomina Kostka również z charakteru?
A przede wszystkim: czy można żyć i kochać w dwóch epokach jednocześnie?

Nina Majewska-Brown - pisarka, absolwentka filologii polskiej oraz dziennikarstwa, poznanianka i – jak sama o sobie pisze - „kobieta udomowiona”. Pracowała w kilku wydawnictwach, gdzie promowała najlepszą literaturę polską i zagraniczną. Autorka książki „Tylko dla dorosłych”, bestsellerowych cykli o Ninie („Wakacje”, „Zwyczajny dzień”, „Jak się nie zakochać”, „Nina”) i o Ance („Anka, inne oblicze szczęścia”, „Anka i diabeł stróż”, „Anka i piekło szczęścia”), „Mąż na niby”, „Żona na zamówienie” oraz kryminału „Grzech”. Poza pisaniem książek uwielbia gotować (z tej pasji powstał „Notes kuchenny”), pracować w ogrodzie, robić na drutach i spędzać czas z rodziną oraz przyjaciółmi.

https://www.kultowy.pl/tylko-tu-i-teraz.html

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również