Wiadomości z Bytomia

Tragiczny wypadek na obwodnicy Bytomia

  • Dodano: 2020-05-11 13:45

Bytomscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło na obwodnicy Bytomia. Kierujący fiatem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy.

W zdarzeniu zginął kierowca osobówki

Do zdarzenia doszło w piątek przed godziną 8 rano na obwodnicy Bytomia, pomiędzy ulicą Dworską a zjazdem na ul. Strzelców Bytomskich.Z wstępnych ustaleń drogówki wynika, że 31-letni mężczyzna kierujący fiatem, z niewyjaśnionych dotychczas przyczyn, przejechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. Niestety, 31-letni bytomianin kierujący osobówką zginął na miejscu. Kierowca ciężarówki nie odniósł obrażeń. Droga w miejscu wypadku była zablokowana przez kilka godzin. Policjanci zorganizowali objazdy. Dokładne przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia zostaną wyjaśnione w prowadzonym postępowaniu przygotowawczym.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • dewil

    niestety , takie "wypadki" to najczęściej samobójstwa.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.