Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Świąteczne iluminacje w mieście

  • Dodano: 2016-12-06 07:45, aktualizacja: 2016-12-05 13:42

Z początkiem grudnia w naszym mieście na Rynku stanęła kilkunastometrowa choinka. Oświetlone zostały główne ulice miasta, latarnie, skrzyżowania dróg, a przed Urzędem Miejskim stanęła...kolorowa gwiazda.

Dekoracje  świąteczne pojawiły się na Rynku, ul. Dworcowej, pl. Wolskiego, Targalskiego, Szalonka, w Parku im. Marii Konopnickiej, a także na skwerze Bonczola i dworcu autobusowym. Z pewnością tą najważniejszą ozdobą, która przypomina nam o zbliżających się świętach jest kilkunastometrowa choinka na bytomskim Rynku - przyozdobiona w kolorowe lampki i bombki. 

W grudniu kierowcy poruszający się głównymi trasami z pewnością zauważą także dekoracje świąteczne na latarniach i głównych skrzyżowaniach w Bytomiu. Kolorowe ozdoby będziemy mogli podziwiać między innymi: na skrzyżowaniu ulic: Strzelców Bytomskich i Wrocławskiej, Strzelców Bytomskich i Piłsudskiego, Strzelców Bytomskich i Łokietka, Racjonalizatorów i Frenzla, przy ul. Konstytucji w rejonie Karbia i Bobrka oraz w Stolarzowicach, Górnikach i Suchej – Górze.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.