Wiadomości z Bytomia

Studencki Nobel dla bytomianina

  • Dodano: 2023-06-12 06:30, aktualizacja: 2023-06-12 06:54

Paweł Urzenitzok, bytomianin, student prawa na Uniwersytecie Śląskim, został finalistą Studenckiego Nobla, a tym samym jednym z dziesięciu najlepszych studentów w całej Polsce w dziedzinie nauk społecznych.

Paweł Urzenitzok jest studentem prawa w ramach Kolegium Indywidualnych Studiów Międzyobszarowych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i absolwentem Prawa Amerykańskiego na Uniwersytecie Warszawskim.

Jest także uczestnikiem prestiżowych akademii, takich jak: Kolegium Legislacji, Szkoła Przywództwa Pod Żaglami, M&A Academy, Corporate Law Academy, Akademia Liderów Fundacji im. Św. Mikołaja oraz Akademia Liderów Dyplomacji. Za swoją działalność naukową został wyróżniony Stypendium Rektora.

Mistrz Polski w negocjacjach

Bytomianin ma na swoim koncie także tytuł Mistrza Polski w negocjacjach, który wywalczył wraz z Dominikiem Zdebikiem oraz Mateuszem Trebnio podczas Ogólnopolskiego Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego.

Industrialni Negocjatorzy, bo taką nazwę nosił ich zespół otrzymali też nagrodę za najwyższe oceny ekspertów oceniających każdą rundę negocjacyjną. Jedną z nagród jest reprezentacja Polski na jednym z najbardziej prestiżowych turniejów negocjacyjnych na świecie - Warsaw Negotiation Round.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również