Wiadomości z Bytomia

Stań razem z Katniss do walki w Igrzyskach Śmierci w Cinema City!

  • Dodano: 2014-11-18 14:00
Stań razem z Katniss do walki w Igrzyskach Śmierci w Cinema City!
 
 
W związku z premierą najnowszej części hitu Igrzyska Śmierci – Kosogłos, część 1, Cinema City przygotowało dla Was specjalną niespodziankę. Weźcie udział w aplikacji konkursowej i wygrajcie bilety na wyjątkowy maraton przygód Aberdeen. Najlepsi będę mogli „uzbroić” się w niesamowite gadżety prosto z finałowej części Igrzysk!
 
 
Cinema City przygotowało prawdziwą gratkę dla wszystkich miłośników ekranizacji bestsellerowej powieści Suzanne Collins. Dzięki specjalnej aplikacji znajdującej się na profilu Cinema City Poland na Facebooku możecie wygrywać wyjątkowe gadżety filmowe i bilety na maraton trylogii. Wystarczy dać się ponieść wyobraźni i opisać swoją taktykę na przeżycie w śmiertelnej rozgrywce Igrzysk. Wolicie utworzyć sojusz tak jak Katniss czy zastosować techniki skradania i pokonywać przeciwników z ukrycia? Może jak wojownicy z Dystryktu 2 stawiacie na otwartą walkę z przeciwnikiem? Nie ma żadnych ograniczeń, a tylko od Was zależy jaki plan przetrwania przyjmiecie. Do wygrania są podwójne zaproszenia na maraton Igrzysk Śmierci, który odbędzie się już 21 listopada w Cinema City. Najlepsi mistrzowie przetrwania mogą zdobyć słuchawki i breloki nawiązujące do filmu! 
 
 
Władza ma swojego Kosogłosa
Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 to podzielony na dwa epizody film, który jest finałem niesamowitej trylogii w reżyserii Francisa Lawrence’a. Katniss – główna bohaterka, nigdy nie chciała brać udziału w krwawych rozgrywkach. Totalitarny rząd nie pozostawił jej jednak wyboru – wbrew moralnym regułom zabijanie i walka stały się jej „talentem”. Będąc najlepszą łuczniczką wśród wszystkich kandydatów, szybko stała się ulubienicą tłumu i maskotką rządzącego systemu. Rozdarta w polityczno-społecznej walce ludzi z państwem musi zadecydować, co zrobić, aby przerwać niekończącą się falę bezsensownego rozlewu krwi. Film Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1 będzie można zobaczyć we wszystkich kinach Cinema City w Polsce od 21 listopada. Właśnie ruszyła przedsprzedaż biletów na www.cinema-city.pl . 
 
Maraton filmowy Igrzysk Śmierci, podczas którego wyświetlone zostaną filmy Igrzyska Śmierci, Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia oraz Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1. odbędzie się 21 listopada, o godz. 22:00 w poniższych kinach Cinema City: 
 
Bielsko-Biała
Bytom
Częstochowa Wolność
Gliwice
Katowice Punkt 44
Ruda Śląska
Rybnik
Sosnowiec
Warszawa Arkadia
Warszawa Mokotów
Kraków Kazimierz
Poznań Plaza
Toruń Plaza
Bydgoszcz
Gdańsk
Lublin
Łódź
Wałbrzych
Wrocław
Zielona Góra
 
Szczegółowy repertuar oraz możliwość zakupienia biletów na stronie www.cinema-city.pl oraz w aplikacji mobilnej Cinema City, dostępnej na iOS i Android. 
 
O CINEMA CITY:  
Cinema City International jest jedną z największych grup na rynku rozrywki w Europie i Izraelu. Sieć Cinema City International obejmuje 7 krajów: Polskę, Izrael, Węgry, Czechy, Bułgarię, Rumunię oraz Słowację. Spółka prowadzi 99 multipleksów z 966 ekranami i 188 165 miejscami. W 10 multipleksach działają trójwymiarowe kina IMAX. W maju 2013 Spółka uruchomiła pierwsze kino 4DX w Polsce. Ta przełomowa technologia pozwala na nową jakość przeżyć kinowych, z wykorzystaniem wszystkich zmysłów i najgorętszych Hollywoodzkich tytułów filmowych. Cinema City prowadzi także reklamę w kinach poprzez New Age Media oraz dystrybucję filmów poprzez Forum Film, spółki zależne. Cinema City jest najszybciej rosnącą siecią kin w Europie, obecnie ma podpisane wiążące umowy na 30 multipleksów z ok. 330 nowymi ekranami, których otwarcie zaplanowane jest w większości w nadchodzących 2-3 latach.
Więcej informacji na www.cinema-city.pl
 
Stań razem z Katniss do walki w Igrzyskach Śmierci w Cinema City!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również