Wiadomości z Bytomia

Spotkanie wigilijne w bytomskiej komendzie

  • Dodano: 2022-12-21 11:30

We wtorek w Komendzie Miejskiej Policji w Bytomiu odbyło się spotkanie wigilijne z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Świąteczne życzenia policjantom, pracownikom i ich rodzinom składali Prezydent Miasta Bytomia, kapelan śląskiej Policji oraz Komendant Miejski Policji w Bytomiu.

Dzisiaj w południe w świetlicy Komendy Miejskiej Policji w Bytomiu odbyło się Wigilijne spotkanie, w którym na zaproszenie Komendanta Miejskiego Policji w Bytomiu inspektora Andrzeja Brzozowskiego uczestniczyli Prezydent Miasta Bytomia Mariusz Wołosz oraz kapelan śląskiej Policji ksiądz Joachim Gondro.

Spotkanie wigilijne w bytomskiej komendzie

Uroczyste spotkanie rozpoczął komendant Brzozowski od złożenia świątecznych życzeń policjantom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom. Komendant życzył zdrowia, pomyślności, wytrwałości i spokoju w codziennej służbie oraz radosnych Świąt w miłej atmosferze w rodzinnym gronie.

Następnie życzenia dla policjantów i pracowników bytomskiego garnizonu przekazał Prezydent Miasta Bytomia Mariusz Wołosz. O duchową stronę uroczystej Wigilii zadbał kapelan śląskiej Policji ksiądz Joachim Gondro, po czym wigilijnym opłatkiem podzielili się zaproszeni goście i uczestnicząca w spotkaniu kadra kierownicza bytomskiej jednostki oraz przedstawiciele pracowników korpusu cywilnego Policji.

wigilia policja bytom

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również