Wiadomości z Bytomia

Spektakl Pikantni w Bytomskim Centrum Kultury

  • Dodano: 2019-08-29 11:00

„Pikantni”, komedia obyczajowa Stefana Voegla, pojawi się w Bytomiu pod koniec września. Główne role zagrają: Barbara Kurdej – Szatan, Anna Mucha, Mikołaj Krawczyk i Michał Ziembicki. 

Tytułowi „Pikantni” to dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph

Każdy z nich szuka wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków na portalu randkowym. Kolejnym krokiem jest urządzenie wspólnej, intymnej schadzki z nowopoznanymi osobami. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru. Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie.

Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Voegla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada:

  • Doris – Barbara Kurdej-Szatan
  • Bea – Anna Mucha
  • Christoph – Maurycy Popiel 
  • Alex – Michał Ziembicki

Bilety w cenie: 75 i 95 zł
Miejsca sprzedaży biletów:

Rezerwacja telefoniczna: 605 555 676


Organizator Impresariat Adria Art

Spektakl Pikantni w Bytomskim Centrum Kultury

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również