Wiadomości z Bytomia

Rodzina zmarłego pracownika MZDiM potrzebuje pomocy. Każdy z nas może jej pomóc

  • Dodano: 2022-11-07 06:15, aktualizacja: 2022-11-06 18:08

Pracownicy UM Bytom apelują o wsparcie dla rodziny pracownika Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów Janusza Moczulskiego, który zmarł niespodziewanie w sierpniu 2022 roku.

58-letni ojciec i mąż zostawił żonę i 28-letniego niepełnosprawnego syna z porażeniem mózgowym. Żona Janusza nigdy nie pracowała, zajmując się synem, który potrzebuje całodobowej opieki.

Rodzina zmarłego pracownika MZDiM potrzebuje pomocy. Każdy z nas może jej pomóc

Syn Damian ma dziecięce porażeniem mózgowe 4 stopnia, nie chodzi, nie mówi. Wymaga całodobowej opieki, karmienia, ubierania, kąpania. Mama nie ma możliwości podjęcia jakiejkolwiek pracy. Po śmierci męża jest zmuszona utrzymywać się jedynie z renty syna oraz swojego zasiłku opiekuńczego.

Zwracamy się z prośbą do ludzi dobrej woli o pomoc, aby zabezpieczyć Damiana po stracie ojca na najbliższy czas. Wpłaty ze zbiórki zostaną przeznaczone na rehabilitację niepełnosprawnego Damiana oraz na wsparcie mamy w codziennej opiece nad synem - wyjaśniają bytomscy urzędnicy.

Rodzinę zmarłego Janusza Moczulskiego można wesprzeć poprzez wpłaty na Zrzutkę.pl.

Dziękujemy za wszelką pomoc udzieloną naszemu koledze, który pracował w Miejskim Zarządzie Dróg i Mostów w Bytomiu - przekazują UM Bytom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również