Wiadomości z Bytomia

Polonia Bytom w III lidze!

  • Dodano: 2019-06-21 08:00, aktualizacja: 2019-06-21 08:16

Bezbramkowym remisem zakończył się drugi mecz barażowy Polonii Bytom z LKS-em Czaniec. Ten wynik oznacza, że dzięki wyjazdowemu remisowi Niebiesko-Czerwonych 2:2, Poloniści awansowali do III ligi.

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę, 15 czerwca Poloniści zremisowali pierwszy wyjazdowy mecz w Czańcu 2:2

Niebiesko-Czerwoni byli bardzo blisko wywiezienia z Czańca świetnego wyniku przed spotkaniem rewanżowym w Bytomiu, w postaci zwycięstwa nad LKS-em 2:1. Gospodarze walczyli jednak do końca i udało im się doprowadzić do remisu 2:2, co oznaczało, że w Bytomiu wyjaśni się kwestia awansu do III ligi.

Środowe, 19 czerwca spotkanie rozegrane na stadionie miejskim przy ul. Frycza – Modrzewskiego trzymało kibiców w napięciu o wynik do samego końca. Bytomianie mieli w meczu zdecydowaną przewagę, goście się bronili i liczyli na kontry. Mecz zdecydowanie ożywił się w drugiej połowie. Obydwie drużyny miały swoją szansę na zdobycie gola, a piłkarze z Czańca coraz śmielej atakowali, próbując strzelić zwycięskiego gola dającego im awans. Niebiesko-Czerwoni dobrze jednak grali w obronie i mimo zaciekłych ataków gości utrzymali korzystny, bezbramkowy wynik premiujący Polonię Bytom do III ligi.

Następna informacja

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.