Wiadomości z Bytomia

Polonia Bytom w III lidze!

  • Dodano: 2019-06-21 08:00, aktualizacja: 2019-06-21 08:16

Bezbramkowym remisem zakończył się drugi mecz barażowy Polonii Bytom z LKS-em Czaniec. Ten wynik oznacza, że dzięki wyjazdowemu remisowi Niebiesko-Czerwonych 2:2, Poloniści awansowali do III ligi.

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę, 15 czerwca Poloniści zremisowali pierwszy wyjazdowy mecz w Czańcu 2:2

Niebiesko-Czerwoni byli bardzo blisko wywiezienia z Czańca świetnego wyniku przed spotkaniem rewanżowym w Bytomiu, w postaci zwycięstwa nad LKS-em 2:1. Gospodarze walczyli jednak do końca i udało im się doprowadzić do remisu 2:2, co oznaczało, że w Bytomiu wyjaśni się kwestia awansu do III ligi.

Środowe, 19 czerwca spotkanie rozegrane na stadionie miejskim przy ul. Frycza – Modrzewskiego trzymało kibiców w napięciu o wynik do samego końca. Bytomianie mieli w meczu zdecydowaną przewagę, goście się bronili i liczyli na kontry. Mecz zdecydowanie ożywił się w drugiej połowie. Obydwie drużyny miały swoją szansę na zdobycie gola, a piłkarze z Czańca coraz śmielej atakowali, próbując strzelić zwycięskiego gola dającego im awans. Niebiesko-Czerwoni dobrze jednak grali w obronie i mimo zaciekłych ataków gości utrzymali korzystny, bezbramkowy wynik premiujący Polonię Bytom do III ligi.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również