Wiadomości z Bytomia

Pies wytropił narkotyki w piwnicy dilerów

  • Dodano: 2018-10-15 10:45, aktualizacja: 2018-10-15 11:48

Policyjny pies pomógł bytomskim kryminalnym przejąć narkotyki, z których można było przygotować ponad 1000 „działek” dilerskich.

Zatrzymano małżeństwo bytomian w wieku 37 i 38 lat. Ponadto osoby te handlowały narkotykami. Teraz mężczyzna i kobieta odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Kryminalni z bytomskiej komendy, zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej, prowadzili działania przeciwko dilerom narkotyków. W mieszkaniu przy ulicy Jochymczyka policjanci zatrzymali małżeństwo bytomian w wieku 37 i 38 lat. W ich piwnicy kryminalni przejęli amfetaminę i marihuanę z których można by przygotować ponad 1000 porcji narkotyków. Czarnorynkową wartość zatrzymanych substancji odurzających oszacowano na ponad 4 tysiące złotych. Bytomskim stróżom prawa pomagał policyjny pies specjalizujący się w poszukiwaniu narkotyków z Komendy Miejskiej Policji w Katowicach. Małżeństwo trafiło do policyjnego aresztu. Ponadto śledczy z komendy ustalili, że bytomianie handlowali narkotykami. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Teraz odpowiedzą przed sądem. Grozi im do 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.