Wiadomości z Bytomia

Muzyczne szaleństwo w Agorze

  • Dodano: 2011-09-27 10:30

Miłośnicy dobrego grania długo czekali na ten wieczór. W wypchanej po brzegi Agorze Bytom wystąpiła Patrycja Markowska. Zanim jednak gwiazda pojawiła się na scenie i doprowadziła publikę do wrzenia, na widzów czekały także inne atrakcje. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, a w roli suportu zagrała Aleksandra Berezowska, zwyciężczyni "Talentu Bytomia".

Patrycja Markowska zadebiutowała dziesięć lat temu. Od tego czasu wydała już pięć płyt, a także wypromowała kilka wielkich przebojów, jak "Świat się pomylił", "Księżycowy" i "Hallo, Hallo". Nic dziwnego, że jej występ w bytomskiej Agorze wzbudził wielkie zainteresowanie.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 17:30, jednak fani zaczęli zbierać się dużo wcześniej. Z myślą o nich przygotowano zabawy i konkursy oraz mini-recital Aleksandy Berezowskiej, która wygrała "Talent Bytomia", a w finale konkursu zachwyciła Elżbietę Zapendowską i Adama Sztabę. Wokalistka rozgrzała publikę zestawem utworów wykonywanych również w akustycznych aranżacjach.

Gwiazda wieczoru pojawiła się na scenie kwadrans przed godziną 19 i dała ponad godzinny, wybuchowy koncert pełen największych hitów. Wokalistka w towarzystwie czteroosobowego zespołu porwała do zabawy żywiołowo reagującą publikę zarówno dynamicznymi kompozycjami, jak i chwilami melancholii. Reakcje widzów były jednoznaczne – nikt, kto 25 września pojawił się w Agorze, nie miał powodów do narzekań.

- Koncert Patrycji Markowskiej okazał się być prawdziwą bombą! To, co działo się w niedzielę w Agorze, można porównać chyba tylko z kwietniowym występem zespołu Afromental – mówi Hanna Petters - Kaczmarska, marketing manager w Agorze. – Cieszymy się, że występ spotkał się z tak życzliwym odbiorem. Jak widać,na bytomską publiczność zawsze można liczyć – dodaje.

Koncert Patrycji Markowskiej to nie pierwsze muzyczne wydarzenie w Agorze Bytom. We wrześniu na scenie przy pl. Kościuszki wystąpił Łukasz Zagrobleny. Wcześniej występowali tu m.in. Katarzyna Cerekwicka, zespół Afromental i Ada Szulc. W planach na najbliższe miesiące Agora Bytom ma kolejne koncerty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również