Wiadomości z Bytomia

Muzyczne szaleństwo w Agorze

  • Dodano: 2011-09-27 10:30

Miłośnicy dobrego grania długo czekali na ten wieczór. W wypchanej po brzegi Agorze Bytom wystąpiła Patrycja Markowska. Zanim jednak gwiazda pojawiła się na scenie i doprowadziła publikę do wrzenia, na widzów czekały także inne atrakcje. Nie zabrakło konkursów z nagrodami, a w roli suportu zagrała Aleksandra Berezowska, zwyciężczyni "Talentu Bytomia".

Patrycja Markowska zadebiutowała dziesięć lat temu. Od tego czasu wydała już pięć płyt, a także wypromowała kilka wielkich przebojów, jak "Świat się pomylił", "Księżycowy" i "Hallo, Hallo". Nic dziwnego, że jej występ w bytomskiej Agorze wzbudził wielkie zainteresowanie.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 17:30, jednak fani zaczęli zbierać się dużo wcześniej. Z myślą o nich przygotowano zabawy i konkursy oraz mini-recital Aleksandy Berezowskiej, która wygrała "Talent Bytomia", a w finale konkursu zachwyciła Elżbietę Zapendowską i Adama Sztabę. Wokalistka rozgrzała publikę zestawem utworów wykonywanych również w akustycznych aranżacjach.

Gwiazda wieczoru pojawiła się na scenie kwadrans przed godziną 19 i dała ponad godzinny, wybuchowy koncert pełen największych hitów. Wokalistka w towarzystwie czteroosobowego zespołu porwała do zabawy żywiołowo reagującą publikę zarówno dynamicznymi kompozycjami, jak i chwilami melancholii. Reakcje widzów były jednoznaczne – nikt, kto 25 września pojawił się w Agorze, nie miał powodów do narzekań.

- Koncert Patrycji Markowskiej okazał się być prawdziwą bombą! To, co działo się w niedzielę w Agorze, można porównać chyba tylko z kwietniowym występem zespołu Afromental – mówi Hanna Petters - Kaczmarska, marketing manager w Agorze. – Cieszymy się, że występ spotkał się z tak życzliwym odbiorem. Jak widać,na bytomską publiczność zawsze można liczyć – dodaje.

Koncert Patrycji Markowskiej to nie pierwsze muzyczne wydarzenie w Agorze Bytom. We wrześniu na scenie przy pl. Kościuszki wystąpił Łukasz Zagrobleny. Wcześniej występowali tu m.in. Katarzyna Cerekwicka, zespół Afromental i Ada Szulc. W planach na najbliższe miesiące Agora Bytom ma kolejne koncerty.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.