Wiadomości z Bytomia

Dni Bytomia za nami!

  • Dodano: 2016-06-27 11:45, aktualizacja: 2016-06-27 13:42
Pierwszego dnia tegorocznych Dni Bytomia na scenie zlokalizowanej na placu Sobieskiego zaprezentowali się m.in. wyróżnieni uczestnicy przeglądu muzycznego "Bytomska Scena Muzyczna". 
 
 
Dni miasta rozpoczęły się punktualnie o godzinie 16.00, na scenie jako pierwsza zaprezentowała się Orkiestra Dęta Państwowych Szkół Budownictwa, następnie zagrali: zespół Bell Canto, KSW 4 BLUES, Latorośle, Full Light, Mirash i Move Me Tato. 
 
O godzinie 20.30 przyszła pora na wyjątkowe wydarzenie. Na scenie pojawił się prezydent Bytomia Damian Bartyla i zaprosił Arletę Podolak, zawodniczkę GKSu Czarnych Bytom, która będzie reprezentować Polskę na najbliższych Igrzyskach Olimpijskich. Po tej niezwykle sympatycznej uroczystości przyszła pora na gwiazdę wieczoru Kasię Popowską.
 
 
Sobotnie upały nie przeszkodziły bytomianom w dobrej zabawie! Tłumy mieszkańców bawiły się podczas Śląskiej Gali Biesiadnej oraz przy największych przebojach Krzysztofa Krawczyka. 
 
 
W niedzielę natomiast na scenie wystąpili: Wiktoria Kędzierska, zwycięscy "Bytomskiej Sceny Muzycznej" zespół Te!Skapsie, oraz gwiazdy wieczoru Sarsa i Golec uOrkiestra!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również