Wiadomości z Bytomia

Bytom: Celne uderzenie policji w narkobiznes. 22-latek z dozorem policyjnym

  • Dodano: 2023-04-19 10:30

Dozorem policyjnym został objęty 22-latek, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu III oraz policjantów zespołu wywiadowczego. W jego mieszkaniu stróże prawa znaleźli amfetaminę oraz metaamfetaminę, z których łącznie można przygotować ponad 11 tysięcy dilerskich działek. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Skutecznie walczą z narkobiznesem

W ubiegły czwartek kryminalni z III komisariatu przy ulicy Rostka zatrzymali 22-letniego mieszkańca Bytomia, który posiadał narkotyki. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Ich informacje kolejny raz się potwierdziły.

W miejscu zamieszkania bytomianina kryminalni znaleźli amfetaminę i metaamfetaminę. Z zabezpieczonych przez mundurowych środków można by przygotować ponad 11 tysięcy dilerskich działek. 22-latek został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy został objęty policyjnym dozorem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również