Wiadomości z Bytomia

Bytom: Celne uderzenie policji w narkobiznes. 22-latek z dozorem policyjnym

  • Dodano: 2023-04-19 10:30

Dozorem policyjnym został objęty 22-latek, który posiadał znaczną ilość środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany przez kryminalnych z komisariatu III oraz policjantów zespołu wywiadowczego. W jego mieszkaniu stróże prawa znaleźli amfetaminę oraz metaamfetaminę, z których łącznie można przygotować ponad 11 tysięcy dilerskich działek. Teraz grozi mu do 10 lat więzienia.

Skutecznie walczą z narkobiznesem

W ubiegły czwartek kryminalni z III komisariatu przy ulicy Rostka zatrzymali 22-letniego mieszkańca Bytomia, który posiadał narkotyki. Mundurowi podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające w swoim mieszkaniu. Ich informacje kolejny raz się potwierdziły.

W miejscu zamieszkania bytomianina kryminalni znaleźli amfetaminę i metaamfetaminę. Z zabezpieczonych przez mundurowych środków można by przygotować ponad 11 tysięcy dilerskich działek. 22-latek został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Do czasu rozstrzygnięcia sprawy został objęty policyjnym dozorem.

Google NewsSubskrybuj mojBytom.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również