Wiadomości z Bytomia

Biegi kolejną wizytówką miasta

  • Dodano: 2011-06-17 10:30

Tegoroczna edycja Bytomskiego Crossu Wiosennego po raz kolejny potwierdziła, że bytomianie uwielbiają biegać, a ta wyjątkowo popularna dyscyplina sportowa, staje się kolejną wizytówką naszego miasta.

Impreza przyciągnęła do Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla prawie 850 osób, wśród których nie brakowało dzieci, młodzieży, dorosłych, a nawet seniorów, którzy doskonale radzili sobie na trasie. Znakomite wyniki osiągali przede wszystkim biegacze udzielający się w bytomskich sekcjach lekkoatletycznych. W zawodach wzięli udział również bytomscy nauczyciele, którzy rywalizując o miano najlepszego dali również przykład swym podopiecznym, że warto uprawiać sport nie w trakcie imprez biegowych, ale przede wszystkim dla zdrowia i poprawy własnej kondycji.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki biegu w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami oraz certyfikatami potwierdzającymi udział w imprezie. Zawody zakończyła loteria fantowa, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody sportowe.

Zobacz wyniki Bytomskiego Crossu Wiosennego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.