Wiadomości z Bytomia

Biegi kolejną wizytówką miasta

  • Dodano: 2011-06-17 10:30

Tegoroczna edycja Bytomskiego Crossu Wiosennego po raz kolejny potwierdziła, że bytomianie uwielbiają biegać, a ta wyjątkowo popularna dyscyplina sportowa, staje się kolejną wizytówką naszego miasta.

Impreza przyciągnęła do Parku Miejskiego im. Franciszka Kachla prawie 850 osób, wśród których nie brakowało dzieci, młodzieży, dorosłych, a nawet seniorów, którzy doskonale radzili sobie na trasie. Znakomite wyniki osiągali przede wszystkim biegacze udzielający się w bytomskich sekcjach lekkoatletycznych. W zawodach wzięli udział również bytomscy nauczyciele, którzy rywalizując o miano najlepszego dali również przykład swym podopiecznym, że warto uprawiać sport nie w trakcie imprez biegowych, ale przede wszystkim dla zdrowia i poprawy własnej kondycji.

Najlepsi zawodnicy i zawodniczki biegu w poszczególnych kategoriach zostali uhonorowani pucharami, medalami, dyplomami oraz certyfikatami potwierdzającymi udział w imprezie. Zawody zakończyła loteria fantowa, w której do wygrania były atrakcyjne nagrody sportowe.

Zobacz wyniki Bytomskiego Crossu Wiosennego

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również