Wiadomości z Bytomia

Becek gra dla Ukrainy

  • Dodano: 2022-03-03 06:30, aktualizacja: 2022-03-02 19:02

Bytomskie Centrum Kultury zaprasza 13 marca 2022 o godz. 17.00 na koncert "Od nocy do nocy", w wykonaniu Joanny Aleksandrowicz dedykowany ogarniętej wojną Ukrainie.

Cenę biletów zdecydowaliśmy się obniżyć do symbolicznej złotówki, a Państwa serdecznie prosimy, aby podczas koncertu wesprzeć finansowo zbiórkę, którą tego dnia przeprowadzi Stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych. Niech będzie nas w tym dniu jak najwięcej, bo razem możemy więcej! Bądźmy szczodrzy i pamiętajmy - dobro wraca. - kieruje do nas słowa BECEK.

O artystce

Na BECEKowej scenie zaprezentuje się obdarzona lirycznym głosem Joanna Aleksandrowicz, z towarzyszeniem muzyków: Jacek Pietrzak - fortepian, Patryk Sowała - perkusja, Maciej Pietrzak - gitara basowa. Delikatny, kobiecy autorski projekt „Od nocy do nocy” w którego repertuarze znajdują się znane wszystkim utwory z najsłynniejszych polskich filmów i musicali, takich jak: „Noce i dnie”, „Vabank” oraz cykl tang Astora Piazzolli. Przeniesiemy się wspólnie w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów.

Joanna Aleksandrowicz kocha muzykę pełną emocji i wyrazu scenicznego, co czyni z Niej, mimo młodego wieku, niezwykle dojrzałą artystycznie wokalistkę i aktorkę. Występowała na scenach wielu Teatrów w Polsce m.in. na deskach Teatru Wielkiego we Wrocławiu w spektaklu mistrza Jana Szurmieja. Współpracuje z topowymi reżyserami filmowymi m.in z Wojtkiem Smarzowskim. W październiku 2021 odbyła się premiera filmu „Wesele” z Jej udziałem. Dzięki swojej ambicji, determinacji i profesjonalnemu podejściu stworzyła projekt „Od Nocy Do Nocy”, który zagrała 200 razy na scenach muzycznych. W grudniu 2020 roku odbyła się premiera pierwszej płyty w złotym wydaniu, która przenosi słuchaczy w świat nieoczywistych barw musicali i dawnych filmów. Joanna Aleksandrowicz koncertem „Od nocy do nocy” w premierowej odsłonie w roku 2020 miała okazję gościć na Festiwalu Literackim Noblistki Olgi Tokarczuk.

Bilety w cenie 1 zł do kupienia w kasie BECEK oraz na www.becek.pl.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również