Wiadomości z Bytomia

Bandyta wtargnął do mieszkania w Bytomiu i pobił 73-latkę!

  • Dodano: 2020-04-30 10:00

Na 3 miesiące trafił do aresztu mężczyzna, który wtargnął do mieszkania 73-latki, a następnie ją pobił. Bandyta skradł etui na klucze oraz pieniądze. Seniorka z obrażeniami trafiła do szpitala. Sprawca usłyszał już zarzut rozboju i uszkodzenia ciała. Grozi do 12 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło w piątek w godzinach porannych

Wtedy bandyta siłą wdarł się do mieszkania 73-letniej bytomianki i dotkliwie ją pobił. Odchodząc, skradł etui na klucze i gotówkę. Szczęśliwie seniorka wydostała się z mieszkania i wezwała pomoc. Stróże prawa z komisariatu III na miejscu zjawili się błyskawicznie. Kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie trafiła pod opiekę lekarzy. Pokrzywdzona podała szczątkowy rysopis sprawcy. Policjanci rozpoczęli poszukiwania agresora. Już po kilkunastu minutach zatrzymali 44-letniego mieszkańca Bytomia.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził noc

Kolejnego dnia usłyszał zarzut rozboju oraz uszkodzenia ciała. Na wniosek śledczych i prokuratury, sąd tymczasowo aresztował bandytę, który wchodził już wcześniej w konflikt z prawem. Teraz najbliższe 12 lat może spędzić za kratami.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.