Wiadomości z Bytomia

Agora otwarta

  • Dodano: 2010-11-17 12:00, aktualizacja: 2010-11-17 15:37

Jedni mówili, że centrum handlowe przytłacza swą wielkością, drudzy sekundowali budowlańcom podczas robót i trzymali kciuki za powodzenie inwestycji. Wszystkich łączyła ciekawość – czy Agora naprawdę zmieni Bytom? Ciekawość ta zgromadziła 15 listopada tłumy ludzi przy placu Kościuszki. W ciągu pierwszych dwóch godzin po otwarciu Agorę odwiedziło ok. 15 tys. osób.

Korytarze wypełniły się kupującymi, choć wiele sklepów rozpocznie działalność za kilka tygodni. Niemniej klienci mogą robić już zakupy w kilkudziesięciu sklepach licznych branż: odzieżowej, obuwniczej, sportowej, kosmetycznej i elektronicznej, a wolny czas spędzać w restauracjach i parku rozrywki.

Nie obyło się wczoraj bez drobnego incydentu. Późnym popołudniem w centrum handlowym włączył się alarm przeciwpożarowy i zarządzono ewakuację, choć nie wiadomo, co było przyczyną włączenia się alarmu.

Z okazji otwarcia Agory wieczorem na Rynku odbył się pokaz pirotechniczny.

Komentarze (2)    dodaj »

  • btm1

    byc moze to bardzo funkcjonalna budowla, ale miejsce w ktorym powstala przypomina bunkier przeciwatomowy w centrum miasta....

  • Rozczarowany klient

    Smiech mnie ogarnia na cale to swietowanie wielkiego otwarcia, podczas gdy ponad polowa sklepow wewnatrz jest ZAMKNIETA! Żenujące centrum handlowe.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również