Wiadomości z Bytomia

20-letni mieszkaniec Bytomia aresztowany za rozbój

  • Dodano: 2020-05-11 11:15

Tymczasowy areszt dla 20-letniego mężczyzny zastosował bytomski Sąd. Pod koniec kwietnia sprawca wspólnie z 27-letnią kobietą pobił i ograbił mieszkańca Bytomia. Kobieta została zatrzymana jeszcze tego samego dnia. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w czwartek. Teraz grozi im do 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło 25 kwietnia

Stróże prawa z komendy miejskiej zostali powiadomieni o rozboju. Pokrzywdzonym był 21-letni mieszkaniec Bytomia, a do przestępstwa doszło w dzielnicy Szombierki. To tam pokrzywdzony został zaczepiony przez 27-latkę, której 20-letni kompan pobił bytomianina i skradł mu plecak. Zaalarmowani policjanci bezpośrednio po zdarzeniu zatrzymali sprawczynię. Decyzją sądu kobieta została aresztowana. W miniony czwartek śledczy zatrzymali drugiego z bandytów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Już następnego dnia usłyszał zarzuty. Decyzją sądu również został tymczasowo aresztowany. Teraz obojgu grozi do 12 lat więzienia.

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.