Wiadomości z Bytomia

20 czerwca Szombierki zagrają o III ligę

  • Dodano: 2020-06-19 07:45, aktualizacja: 2020-06-19 08:05

Już jutro piłkarze Szombierek Bytom rozegrają najważniejszy mecz w sezonie 2019/2020. W sobotę, 20 czerwca na neutralnym boisku w Łaziskach Górnych popularni Zieloni zagrają z LKS Goczałkowice Zdrój w barażowym meczu, którego stawką jest awans do III ligi.

Decyzję o rozegraniu barażu podjęto podczas spotkania (13 maja) w Śląskim Związku Piłki Nożnej, w którym wzięli udział przedstawiciele ŚZPN oraz Szombierek Bytom i LKS Goczałkowice Zdrój. Ustalono, że o awansie zadecyduje jeden mecz na neutralnym terenie (stadion Polonii Łaziska Górne), a mecz barażowy, którego stawką będzie awans do III ligi rozegrany zostanie 20 czerwca o 18.00.

Warto również dodać, że 28 maja podczas posiedzenia online Komisji ds. Licencji Klubowych, Szombierkom Bytom została przyznana licencja na grę w III lidze. Licencję otrzymał również LKS Goczałkowice Zdrój, co oznacza, że zwycięzca barażu zagra w 3 grupie III ligi. O tym, kto nim będzie przekonamy się późnym wieczorem, 20 czerwca.

Mimo że mecz nie odbędzie się z udziałem publiczności, dla kibiców Szombierek Bytom mamy dobrą wiadomość. Sobotnie spotkanie będzie bezpośrednio transmitowane na stronie internetowej i Facebooku Śląskiego Związku Piłki Nożnej – więcej TUTAJ.

Komentarze (1)    dodaj »

  • zh

    Szombierki jesteśMY z Wami!Tylko zwycięstwo!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.