Juniorka w karate wywalczyła trzy złote medale i srebro na Mistrzostwach Europy!
W Słowenii odbyły się Mistrzostwa Europy w karate Fudokan. Znakomicie spisała się juniorka Magdalena Różyło, która wywalczyła trzy złote medale i srebro oraz senior Michał Sowa, zdobywca srebra i dwóch brązowych krążków.
Zawodnicy MUKS Bytom w reprezentacji
W europejskim czempionacie rozgrywanym w Słowenii Polskę reprezentowała dwóch zawodników MUKS Bytom. Michał Sowa zdobył srebro w Fuku-go, oraz dwa brązowe medale w kumite i kumite drużynowym. Magda Różyło wywalczyła mistrzostwo Europy juniorek w kata indywidualnym, kata drużynowym i kumite drużynowym. Do swojego dorobku dorzuciła jeszcze srebro w kumite indywidualnym.








![Siedem dni pełnych emocji! Najciekawsze wydarzenia w regionie [6-12 marca]](https://cdn.silesia.info.pl/public-media/2026/03/Pixa-28.webp)











Dodaj komentarz