Katalog firm dodaj firmę

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Adres i telefon

ul. Powstańców Warszawskich 12
41-902 Bytom
Godziny otwarcia: 7:30 - 18:00
 • Poniedziałek: 7:30 - 18:00
 • Wtorek: 7:30 - 18:00
 • Środa: 7:30 - 18:00
 • Czwartek: 7:30 - 18:00
 • Piątek: 7:30 - 18:00
 • Sobota: nieczynne
 • Niedziela: nieczynne

Oferta

Młodzieżowy Dom Kultury Nr 1
Młodzieżowy Dom Kultury nr 1 w Bytomiu działa w mieście już ponad 50 lat. Przez te wszystkie lata najważniejszym dla nas celem było kształtowanie indywidualnych zainteresowań i uzdolnień dzieci i młodzieży a także wyzwolenie w nich fantazji, wyobraźni czy kreatywności. 
 
Od samego początku działalności staramy się stworzyć uczestnikom zajęć jak najlepsze warunki i możliwości samorealizacji poprzez sztukę, sport czy inne aktywne formy spędzania wolnego czasu. Chcemy kształtować w młodzieży odpowiednie postawy wobec sztuki, życia, samego siebie oraz wobec drugiego człowieka. 
 
Uczestnicy pracowni mogą rozwijać swoje zainteresowania poprzez udział w zajęciach, wykładach, warsztatach oraz samodzielną dzialalność twórczą pod czujnym okiem naszych pracowników - artystów sztuk wizualnych, teatralnych, tanecznych i muzycznych, - sportowców, - pedagogów z zakresu plastyki, muzyki, teatru lub tańca. Młodzież może także uczestniczyć w imprezach takich jak: koncerty, wernisaże, wystawy, konkursy, spektakle, turnieje, happeningi lub wręcz sama je organizować.
Ważnym elementem rozwoju młodego człowieka jest wymiana doświadczeń. Dlatego staramy się współpracować z innymi placówkami zarówno w kraju jak i zagranicą. Jesteśmy członkiem kilku międzynarodowych organizacji, dzięki czemu nasza młodzież ma szansę wyjazdu na międzynarodowe obozy, warsztaty i imprezy kulturalne. 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

  Napisali o nas

  •  

   Świętuj Dzień Ziemi w Parku Miejskim

   „Palący temat – niska emisja” – to hasło tegorocznych obchodów Międzynarodowego Dnia Ziemi, w które jak co roku zaangażuje się również nasze miasto.

  •  

   Dobre występy bytomskich szermierzy

   Szermierze Bytomskiego Towarzystwa Szermierczego oraz MDK nr 1 w Bytomiu po raz kolejni udowodnili, że należą do ścisłej czołówki krajowej.

  •  

   Bytomscy muzycy walczą w konkursie

   Trwają przesłuchania drugiego etapu konkursu Bytomska Scena Muzyczna. 1 kwietnia dowiemy się, którzy wykonawcy najbardziej przypadli do gustu jury.

  •  

   Moc atrakcji na Dzień Otwarty w MDK nr 1

   Setki polskich i zagranicznych artystów, warsztaty rękodzieła, konkursy, koncerty i wystawy, czyli Międzynarodowe Biennale Współczesnej Tkaniny Artystycznej „Sileziany”.

  •  

   Słonecznie w MDK nr 1

   Dzieci, które spędzały czas na półkoloniach w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1, z pewnością nie mogły narzekać na nudę. Pogoda nie zawsze była łaskawa, ale o bezpieczny i twórczy odpoczynek zadbali instruktorzy MDK.

  123następna »

  Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.