Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Ogłoszenia / Motoryzacja - usługi motoryzacyjne  

Wypożyczalnia samochodów Comfortcar

Comfortcar Rental z siedzibą w Warszawie to wypożyczalnia samochodów oferująca Klientom wysoki poziom usług w dobrej cenie. Tani wynajem krótkoterminowy obejmuje wysokiej klasy samochody wraz z wyposażeniem dodatkowym bez opłat.
Decydując się na wynajem auta w Comfortcar nie ponosimy kosztów kaucji i innych dopłat. Rezerwacja pojazdów możliwa jest na terenie Warszawy, Trójmiasta, Krakowa, Katowic lub Zakopanego. Dla wynajmów powyżej trzech dni podstawienie samochodu na terenie wybranego miasta jest bezpłatne.

W ofercie wypożyczalni znajdują się samochody miejskie oraz rodzinne, a także typu SUV, minivan, czy limuzyna. Flota pojazdów cec[...]e się dużym zróżnicowaniem marek i modeli, między innymi dostępne są samochody takie jak Skoda Fabia, Nissan Quashqai, czy Volkswagen Passat i Audi q5. Nowe samochody w połączeniu z nowoczesnym ich wyposażeniem gwarantują podróży wysoki poziom bezpieczeństwa, jak również komfort jazdy. Wypożyczalnia dbając o wygodę Klientów zapewnia również akcesoria dodatkowe takie jak GPS, czy fotelik dziecięcy.

Internetowy serwis wypożyczalni umożliwia zapoznanie się z flotą pojazdów, jak też sprawną i łatwą rezerwację poprzez stosowny formularz online. W razie wątpliwości dostępny chat online pozwala skontaktować się z  personelem wypożyczalni i dopytać o szczegóły oferty i warunki wynajmu. Biuro obsługi klienta Comfortcar stara się pomóc Klientom w wyborze samochodu, jego doposażeniu. Czynne jest całą dobę, co podnosi standard usług.

Podróżując samochodami Comfortcar można cieszyć się podróżą w stosunkowo niskiej cenie. Ceny wynajmów zaczynając się już od 99zł, co czyni ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną. Lokalizacja oddziałów firmy została tak wybrana, aby zapewnić możliwie najszerszą ofertę Klientom z Polski i zagranicy odwiedzajaćym kraj droga lotniczą.


Comfortcar Katowice
ul. Zabrzańska 38 / 219
41-700 Ruda Śląska
tel.: +48 32 722 04 71

Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 18:00
Sobota - Niedziela 10:00 - 18:00

Kontakt

Formularz kontaktowy

 

Jeśli jesteś zainteresowany powyższą ofertą wypełnij formularz.

Chcę otrzymać kopię formularza na podany adres e-mail.

Chcę otrzymywać bezpłatny newsletter portalu mojBytom.pl.

Redakcja portalu nie odpowiada za treść wiadomości formularza.
* pola obowiązkowe.

Dodaj ogłoszenie w tej kategorii Dodaj ogłoszenie w tej kategorii