Wiadomości z Bytomia

Bytom: Remis Polonii w meczu na szczycie. Pozycja lidera obroniona

• Dodano: 2023-03-24 07:15, aktualizacja: 2023-03-23 18:42

Piłkarze Polonii Bytom w meczu na szczycie trzeciej grupy III ligi zremisowali przy Olimpijskiej z Rekordem Bielsko-Biała 1:1. Zaległy mecz lidera - Polonii z wiceliderem tabeli - Rekordem nie zmienił układu w tabeli. Bytomianie nadal pozostali na pierwszym miejscu, mając jeden punkt przewagi nad drużyną z Bielska-Białej.

Prowadzenie w środowym 22 marca meczu objęli goście po golu Tomasza Nowaka w 76. minucie. Poloniści doprowadzili do remisu tuż przed końcem spotkania w 88. minucie po golu Krzysztofa Ropskiego.

Remis Polonii w meczu na szczycie. Pozycja lidera obroniona

Poloniści idąc za ciosem w ostatnich sekundach zdobyli jeszcze jedną bramkę, jednak sędzia uznał, że bramka padła ze spalonego i gola nie uznał. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 1:1 i podziałem punktów.

Po 20. kolejkach Poloniści mają na swoim koncie 44. punkty i bilans bramkowy 43:19. Kolejny mecz niebiesko - czerwoni rozegrają również przy Olimpijskiej 26 marca z rezerwami Chrobrego Głogów.