Wiadomości z Bytomia

Zostań mistrzem Bytomia w badmintona i łyżwiarstwie

  • Dodano: 2017-03-23 09:00

Już w najbliższą sobotę, 25 marca oraz w poniedziałek, 27 marca Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bytomiu organizuje dwie imprezy sportowe – Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie i Mistrzostwa Bytomia w Łyżwiarstwie. Już teraz zapraszamy chętnych do udziału w zawodach.

Mistrzostwa Bytomia w Łyżwiarstwie będą zwieńczeniem sezonu ślizgawkowego w Bytomiu. Podobnie, jak w latach ubiegłych zapowiada się cała masa sportowej zabawy. Do udziału w zawodach na Pułaskiego 71 zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek. Do biura zawodów na miejscu zapraszamy od godz. 9:30 do 10:45. Tam można będzie wypełnić kartę startową (w przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest jeszcze pisemna zgoda rodziców). Sam udział w zawodach jest bezpłatny.

Pierwsi uczestnicy wyjadą na taflę po godzinie 11:00. Podział na kategorie umożliwi walkę o medale niezależnie od wieku i płci. Dla najszybszych przewidziano medale i dyplomy.

Z kolei w poniedziałek, 27 marca w Hali na Skarpie ponownie odbędą się Mistrzostwa Bytomia w Badmintonie. Do udziału zapraszamy zarówno młodych, jak i tych trochę starszych sympatyków badmintona. Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych swoje zawody rozpoczną już w sesji przedpołudniowej. Rywalizacja toczyć się będzie w ramach Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego.

Starsi sympatycy badmintona staną do walki o godzinie 17.00 w ramach kategorii Open. Zapisy (bezpłatne) rozpoczną się o godz. 16:00 i potrwają do około 16:45. Zawody rozgrywane będą zgodnie z zasadami systemu brazylijskiego (druga porażka oznacza eliminację z turnieju). Najlepsi zawodnicy w poszczególnych kategoriach otrzymają puchary i medale.

Zostań mistrzem Bytomia w badmintona i łyżwiarstwie

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.