Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Wybrali Bytomiankę Jesieni

  • Dodano: 2017-11-20 16:15

Wokalistka Katarzyna Grzesiek, została uhonorowana tytułem Bytomianki Jesieni 2017 przyznawanym przez Ligę Kobiet Nieobojętnych. Zaszczytną statuetkę odbierze już w środę, 22 listopada o 18.00 w MDK nr 1 przy ul. Powstańców Śląskich 12.

Muzyka i śpiew są obecne w jej życiu odką pamięta. Kiedy miała 15 lat zauważono, że ma niezłą barwę głosu i zaczęto zachęcać ją do występów. Pierwsze popisy wokalne to piosenki Arki Noego i kolędy. W miarę jak dorastała, repertuar się zmieniał, ale muzyka religijna - gospel - przypadła jej do gustu. Na tyle, że zaczęła śpiewać z zespołem Ginger Vox. Wokalista odnajduje się doskonale w co najmniej kilku muzycznych gatunkach.

Poza gospel także w hip-hopie, jazzie czy popie, co zaowocowało między innymi takimi występem jak: Sylwester Polsatu, Koncert z okazji XX. lecia Polsatu w Teatrze Wielkim w Warszawie, projekt „Polska w hołdzie Powstańcom Śląskim” emitowanym w TV i innymi. Kasia angażuje się w wiele projektów muzycznych na różnych scenach, bierze także udział w akcjach społecznych i przedsięwzięciach charytatywnych.

Jak czytamy w rekomendacji: Za konsekwencję działania, wspaniały głos, gust muzyczny (...), zaangażowanie i pomoc w wielu przedsięwzięciach realizowanych w Bytomiu zasługuje z całą pewnością, aby obok takich wokalistek jak Marta Król, Kasia Moś czy Ewa Uryga dołączyć do panteonu nagrodzonych przez stowarzyszenie Liga Kobiet Nieobojętnych wspaniałych i niezwykłych bytomianek, z których mieszkańcy miasta są szczególnie dumni.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.