Bytom - portal miejski mojBytom.pl

Wiadomości z Bytomia

Wakacyjny kiermasz ofert pracy

  • Dodano: 2016-06-08 07:45, aktualizacja: 2016-06-07 13:56
Choć wakacje tuż tuż, są tacy, którzy zamiast ofert wypoczynkowych szukają ciekawych ofert pracy. To głównie młodzi, którzy chcą ten czas wykorzystać na zdobycie doświadczenia. Z myślą o nich, w środę /15 czerwca/, organizowany jest Wakacyjny Kiermasz Ofert Pracy. 
 
 
Co roku wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodych, którzy planują podjąć pracę w czasie wakacji. Oferty są bardzo różne, m.in. branży handlowej czy produkcyjnej głównie na stanowiskach pomocniczych - mówi Iwona Szczudło, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu
 
 
W tym roku swoje oferty przygotowały m.in. ochotnicze hufce pracy z kilku śląskich miast. Niejednokrotnie dla młodych to szansa na zarobienie pierwszych własnych pieniędzy, ale przede wszystkim zdobycia doświadczenia zawodowego. Obok propozycji pracy dla młodzieży uczącej się, bytomski urząd pracy przedstawi też oferty zatrudnienia dla dorosłych. 
 
 
Kiermasz rozpocznie się o 11.00 w bytomskim Urzędzie Pracy przy ul. Łagiewnickiej 15 i potrwa do 13.00. Kiermasz ofert pracy organizuje Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu oraz radzionkowska filia Młodzieżowego Centrum Kariery.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.